Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2015 m. vasario 24 d.

Gavus šį užsakymą, galvoje vis kirbėjo mintis: bus tikrai geras interjeras ir bus labai įdomu ties juo dirbti. Ir tikrai - man ypatingai įdomu dirbti ties mažo ploto interjerais. Galvoti, kur ką sutalpinti, kaip neapkrauti, ką išryškinti ir ką paslėpti.

Dažnai matau ir skaitau, kad žmonės skundžiasi, jog nėra pakankamai vietos daiktams. Čia tos vietos gal net per daug!  Vietos daiktams galėjo atsirasti ir virš lubų koridoriuje (galvojau daryti mini palėpę), bet jų bute ir taip jau daugiau nei standartiniuose kelių kambarių butuose. Užteko didelės spintos prieškambaryje, spintelių virš virtuvės esančioje nišoje, už miegamojo lovos ir po laiptais. Beje, butas buvo projektuotas vienam žmogui, su galimybe gyventi dviems.

Kadangi butas nedidelis ir turi aukštas lubas, klientai pageidavo virš vonios patalpos įrengti antresolę, kurioje tilptų lova. Lubų aukštis 3.80 m, tad atėmus minimalų 2.10 m vonios patalpos aukštį, žmogui atsistoti antresolėje lieka 1.70 m. Buvo priimtas sprendimas daryti mini balkoną, kuris padidino aukštį žmogui stovint, o jau virš lovos niekam nereikia stovėti.  

Taip pat vardan patogesnių laiptų, reikėjo vonioje vienoje dalyje žeminti lubas, bet ten puikiai tilpo skalbimo mašina ir spintelė. Užlipus laiptais, po kuriais įrengtos spintelės, galima patogiai atsidurti mini miegamajame. Už lovos įrengta niša ir gilios spintelės, kad maksimaliai išnaudoti turimą vietą.

Virtuvės pagrindas suplanuotas gilioje nišoje, virš kurios dar įrengtos spintelės įvairiems daiktams laikyti. Jas pasiekti galima slankiojančiomis kopėčiomis. Klientų pageidavimu, šaldytuvas montuojamas po stalviršiu, orkaitės buvo atsisakyta. Priešais virtuvę viduryje erdvės atsiranda dar dvi papildomos spintelės patogesniam gaminimui, spintelė, skirta koridoriui bei valgomojo stalas.


Bandžiau sukurti lofto nuotaiką, tad nevengiau baltų ir pilkų spalvų su geltonais akcentais, na, o vietą rado ir klientų norėta plytų siena, kuri bus apšviesta dienos šviesos lempomis. Ant vonios kambario durų atsirado veidrodis, kuris praplečia erdvę ir yra patogus pasižiūrėti į save pilnu ūgiu Beje, dar vienas veidrodis yra už kopėčių.


Vonios kambarys itin mažas (4 kv.m). Matosi, jog šalia dušo lubos yra žemintos (dėl patogaus užlipimo į antresolę), tačiau tai visai nemaišo. Erdvės praplėtimui naudojami veidrodžiai bei horizontalių juostų plytelės, kadangi aukštis šioje patalpoje itin žemas. Užsakovė pageidavo rudų tonų, tad suderinus juos su balta bei pastelinėmis spalvomis, gavosi labai jaukus vonios kambario interjeras.

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.