Interjero konsultacija

Konsultuokites jau dabar! Pigu, greita, patogu!
Kuris? /
15 €
Išsami konsultacija /
25 €

Kaip tai veikia?

Neapsisprendžiate kuris?

Jeigu neapsisprendžiate kurias plyteles, baldą ar šviestuvą rinktis, pateikite iki 3 variantų, o mes pagal gautą informaciją, išrinksime tinkamiausią variantą.

Vienas klausimas

Galite užduoti vieną konkretų klausimą, susijusį su interjeru. Jeigu užduosite daugiau klausimų, atsakysime tik į pirmąjį klausimą.

Atsakymas el. paštu

Atsakymą nurodytu el.paštu gausite per 24h nuo apmokėjimo darbo valandomis.*

Pinigų grąžinimo garantija

Jeigu dėl kažkokių priežasčių, mes negalėsime ar nespėsime atsakyti į klausimą, grąžinsime jums pinigus per 5 d.d. nuo apmokėjimo dienos.

Klausimas

Nuotraukos

Video

Nuorodos

Čia galite pridėti visų 3 variantų nuorodas arba jums patinkančių interjerų galeriją į Pinterest ar kitur.

El. paštas

Svarbu! Jeigu neteisingai įvesite el.paštą ir dėl to negausite atsakymo, pinigai nebus grąžinami.

Šiuo el.paštu gausite atsakymą į užduotą klausimą.

Mokėjimo būdas

Svarbu!

  • * Darbo valandos: pirmadienis - penktadienis 10 - 18 val., išskyrus valstybines šventines dienas. Jeigu apmokėjimas įkris likus mažiau nei valandai iki darbo dienos pabaigos, likutis gali būti (bet neprivalo) nukeltas kitos darbo dienos darbo valandoms. Pvz., jeigu užsakėte "Atsakymas per 1h" paslaugą, apmokėjimas įkrito pirmadienį 17:45, mes turime teisę atsakymą pateikti iki antradienio 10:45.
  • Jeigu matysime, jog kokybiškai konsultacijai suteikti trūksta labai svarbios, esminės informacijos, prieš suteikiant konsultaciją, parašysime jums el.paštu ir paprašysime ją pateikti. Tokiu atveju konsultacijos atsakymo laikas perkeliamas dar 24h arba dar 1h, jeigu tai "Atsakymas per 1h" paslauga.
Suma: 15,00 €

Pavyzdžiai

Klausimas:

Šiuo metu remontuojamės butą ir niekaip neapsisprendžiame, kurį šviestuvą rinktis virš valgomojo stalo. Toje pačioje erdvėje yra ir virtuvė, ir svetainė, ten jau yra kiti šviestuvai (prisegėme nuotraukas). Bijom, kad juodas šviestuvas per daug išsiskirs iš aplinkos, bet jis mums labiausiai patinka. Ar geriau pirmas variantas?

Dėl klientų privatumo, nuotraukų viešinti negalime.

Atsakymas:

Matau, kad kiti šviestuvai virtuvėje ir svetainėje yra neutralūs ir dėmesio neatkreipia, taip pat kėdžių kojelės juodos, tad juodas šviestuvas puikiai tiks. Visų trijų šviestuvų galingumas panašus, tad rinkitės labiau pagal grožį.

Valgomasis stalas su šviestuvu virš jo visada tampa patalpos centru, todėl ten galima kabinti labiau išskirtinį šviestuvą. Tik atkreipkite dėmesį į šviestuvo laido ilgį, pasidomėkite, ar jį galima patrumpinti ar pailginti, nes jo apačia turėtų būti 70-90cm nuo stalo paviršiaus (priklausomai nuo ūgio). Svarbu, kad jis nešviestų jums tiesiai į akis. Galite įnešti dar vieną kitą juodą elementą - pvz. kelis juodus rėmelius.

Klientų atsiliepimai

Neapsisprendžiate?

Interjero konsultacija internetu - greitas ir pigus būdas gauti atsakymą į jums rūpimą klausimą. Jeigu neapsisprendžiate, kurias plyteles, šviestuvą, sofą ar kėdes pirkti, paslauga "Kuris" kaip tik Jums! Jeigu pasirinksite "Išsami konsultacija" paslaugą, galėsite pasikonsultuoti dėl vieno jus neraminančio sprendimo namuose. Galbūt nežinote, kokią sienų spalvą rinktis, galbūt nesugalvojate, kokį stalviršį virtuvei rinktis arba prie ko jį derinti, kokios formos veidrodis vonioje tinka ir t.t. Online interjero konsultacija skirta nesudėtingiems ir labai konkretiems klausimams, kai reikia "užvedimo ant kelio" ar profesionalios akies įvertinimo/patarimo. Interjero konsultacijas teikia Evelina Aleliūnienė - einterjeras.lt įkūrėja bei interjero dizainerė, su interjerais internetu dirbanti nuo 2013m.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.