I. Bendrosios nuostatos

• Šios taisyklės (toliau - Taisyklės) sudarytos norint užtikrinti Jūsų (toliau - Klientas) ir internetinės svetainės E-interjeras.lt (toliau – Svetainė) teises, nustatyti abiejų šalių pareigas ir atsakomybes.
• Taisyklės yra taikomos, kai Klientas bet kokiu būdu ar forma naudojasi Svetaine, pateikia asmeninius ar kitokius duomenis, skaito Svetainėje esančią informaciją, komentuoja, neapsiribojant tik tuo (toliau viskas bendrai – Paslaugos).
• Taisyklės laikomos sutartimi, sudaroma tarp Kliento ir UAB "Eminus" (toliau – Administratorius) (įmonės kodas 304386513, registruotas adresas - Nevėžio g. 6A, Velžys, Panevėžio r.).
• Klientas komentuodamas, naršydamas ar kitaip naudodamasis Svetaine sutinka, kad įdėmiai perskaitė visas Taisykles, suprato jų turinį ir be jokių išlygų sutinka su visomis Taisyklėse išdėstytomis nuostatomis ir įsipareigoja jų laikytis. Jei Klientas nesutinka besąlygiškai prisiimti ir laikytis visų šiose Taisyklėse nustatytų įsipareigojimų, Klientas neturi teisės naudotis jokiomis Svetainės Paslaugomis.
• Svetainė atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Svetainės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
• Svetainė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Taisykles.

II. Privatumo politika

• Pirmą kartą lankantis Svetainėje, mes paprašysime Jūsų patvirtinti, jog sutinkate, kad būtų naudojami slapukai žemiau išdėstytomis sąlygomis.
• Iškilus bet kokiems klausimams dėl mūsų taikomų asmens privatumo apsaugos nuostatų, rašykite mums adresu info@e-interjeras.lt

Kokius asmens duomenis naudojame? Kam naudojame asmens duomenis? Kokia nauda Jums?
El.pašto adresas, vardas Naujienlaiškių siuntimui Tokiu būdu siekiame, kad Jūs visada žinotumėte visą naujausią informaciją. Šią informaciją siunčiame tik Jums sutikus.
Duomenys, surinkti panaudojant slapukus, IP adresus ar kitas panašias technologijas (žr. Duomenys apie naudojamus Slapukus) Statistikai rinkti, Klientų elgsenai vertinti Svetainėje, Sesijai palaikyti Svetainėje Tokiu būdu siekiame suteikti Jums kuo kokybišesnes Paslaugas Svetainėje (žr. Kitos Svetainės ar programėlės).
Jūsų perduota informacija el.paštu, telefonu, "Chat" programėlėje (Smartsupp) ar Svetainėje esančiose užklausos formose Susisiekimui su mumis Tokiu būdu siekiame, kad Jums būtų patogu perduoti informaciją ir/ar susisiekti kuo įvairesniais ir Jums patogesniais būdais.
Vardas, pavardė, el.pašo adresas, duomenys, pateikti jungiantis per Facebook ir kita informacija, kurią pateikėte komentaruose Komentarams po straipsniais rašyti Tokiu būdu užtikriname, kad galėsite naudotis komentarų skiltimi

Kam dar gali būti teikiami Jūsų asmens duomenys?

Duomenys gali būti teikiami duomenų tvarkytojams, kurie atlieka Svetainei tam tikrus darbus ir teikia paslaugas (informacinių technologijų bendrovės, bendrovės, kurios teikia naujienlaiškių teikimo paslaugas, analizuoja statistiką ar kitaip padeda kokybiškai teikti Paslaugas).

Svetainė/programėlė Kokia informacija renkama? Kiek laiko saugomi duomenys?
Google Analytics Kliento elgsena Svetainėje, apsilankymų skaičius, trukmė, data, naršyklės ir įrenginių informacija, IP adresas, demografiniai ir geografiniai rodikliai ir kita informacija, kurią renka Google Analytics.
Daugiau: https://support.google.com/analytics/answer/6004245
Tiek, kiek veikia Svetainė ir yra tikslinga tuos duomenis rinkti
     
Smarstupp Vardas, el.paštas, žinutėje pateikta informacija.
Daugiau: https://www.smartsupp.com/help/privacy/
3 mėn.
OneSignal IP adresas, šalis, atidarytų pranešimų skaičius. Šis įrankis leidžia prenumeruoti pranešimus, kurie pasirodo jūsų kompiuterio ar telefono ekrane (naudojama pranešant apie naujus straipsnius ir pan.).
Daugiau: https://onesignal.com/privacy_policy
- Klientas kito pranešimo gavimo metu gali jų visai atsisakyti. Pranešimai siunčiami tik gavus sutikimą.
Omnisend Vardas, el.pašto adresas, statistika apie laiškų atidarymą ir nuorodų jose paspaudimą.
Daugiau: https://www.omnisend.com/privacy/
1 metai nuo paskutinio laiško atidarymo datos. Klientas bet kada gali atsisakyti naujienlaiškių.

III. Slapukų naudojimas

Slapukai („sausainiukai“) - tai duomenys, perduodami iš Svetainės į Kliento kompiuterį. Slapukų, naudojamų Svetainėje, priėmimas nesuteikia prieigos prie Kliento asmeninės informacijos. Administratorius naudojasi slapukais, kai reikia identifikuoti Kliento kompiuterį, o tai suteikia galimybę Administratoriui pasiūlyti geresnę Paslaugų kokybę.

Kam mes naudojame slapukus?

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę, Klientų aptarnavimą ir Administratoriaus teikiamas paslaugas.

Kaip atsisakyti ir valdyti slapukus?

Apsilankę Svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. „Internet Explorer“, „Safari“, „Firefox“, „Chrome“ ar kitos naršyklės nustatymuose galite pasirinkti, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos atmesti. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Šių nustatymų buvimo vieta priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės.

Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite bet kada atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų Svetainę) gali veikti netinkamai.

Duomenys apie naudojamus slapukus

Pavadinimas Aprašymas Sukūrimo momentas/ Galiojimo laikas
PHPSESSID Standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai palaikyti. Įėjimo į puslapį metu/ iki interneto Svetainės lango uždarymo
user Slapukas renka informaciją apie prisijungusius vartotojus ir yra naudojamas siekiant atskirti unikalius vartotojus, priskiriant jiems unikalų identifikatorių (ID). Pirmo įėjimo į puslapį metu/ Iki Svetainės lango uždarymo
ci_session Standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai palaikyti. Pirmo įėjimo į puslapį metu/ 2 valandos
_ga
_gat
_gid
Google Analytics slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną Svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. Pirmo įėjimo į puslapį metu/ galiojimo laikas: https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage
ssupp.vid
ssupp.animbnr
ssupp.chatid
Smartsupp slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną Svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją. Pirmo įėjimo į puslapį metu/ galiojimo laikas: https://www.smartsupp.com/help/privacy/
_hjIncludedInSample Hotjar slapukas renka statistinę informaciją apie vartotojų elgseną Svetainėje Pirmo įėjimo į puslapį metu/ galiojimo laikas: https://www.hotjar.com/legal/policies/cookie-information

Mūsų Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Administratorius nėra atsakingas už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus.

IV. Asmens duomenų saugumas

Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, taip pat duomenų tvarkymo metu, įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

• Svetainė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką.
• Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Svetainėje dienos.
• Jei po Privatumo politikos papildymo ar pakeitimo Klientas ir toliau naudojasi Svetaine ir jos teikiamomis Paslaugomis, laikoma, kad Klientas sutinka su šiais papildymais ir/ar pakeitimais.
• Atlikę reikšmingų pakeitimų, apie tai pranešime Svetainėje arba kitomis atitinkamomis susisiekimo priemonėmis, kad Jūs galėtumėte peržiūrėti šiuos pakeitimus prieš toliau naudodamiesi mūsų Svetaine.
• Administratorius turi teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti Kliento galimybę naudotis Svetainės Paslaugomis. Taip pat turi teisę nutraukti Svetainės veiklą apie tai neinformavęs Kliento.

V. Bendros komentavimo nuostatos

• Kiekvieno komentatoriaus nuomonė turi būti gerbiama. Klientas privalo laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti ir negrasinti. Pranešimai, pažeidę šią taisyklę, bus trinami be jokio perspėjimo.
• Draudžiama skiltyje „Vardas“ bei komentaro laukelyje tiesiogiai ar netiesiogiai įrašyti internetinės nuorodos adresą, kuris turi reklaminių tikslų. Tokie ir bet kokie kiti komentarai gali būti trinami be jokio perspėjimo.
• Klientas komentuoti gali anonimiškai arba prisiregistravęs/prisijungęs prie Svetainės.

Redakcija: 2018 gegužės 25d.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.