E-interjeras.lt – tai tinklaraštis apie interjerą, kurio tikslas parodyti idėjas ir sprendimus, susijusius su interjeru bei padėti klientams suprasti mėgiamą šio tinklaraščio autorės stilistiką bei sprendimus.

Sukurtas 2012 m. lapkričio mėn. Evelinos Aleliūnienės, tuomet dar interjero dizaino studentės, tinklaraštis sparčiai plėtėsi ir vis dar plečiasi. Jis nuolat pildomas naujomis temomis, kategorijomis bei interjero projektų portfolio.

Didžioji dauguma straipsnių yra rašomi pačios Evelinos, nors rasite ir kitų autorių. Spėlioti nereikės – po kiekvienu straipsniu rasite to straipsnio autorių arba galite ieškoti kategorijoje "E-interjeras svečiai".

p.s. Tinklaraštyje skelbiamos nuotraukos (išskyrus interjero projektų galeriją arba jeigu nurodyta kitaip) nėra mano asmeniniai projektai, o nuotraukų šaltinis nurodytas ant kiekvienos nuotraukos. Stengiuosi rasti originalų nuotraukos šaltinį, tačiau tai ne visada pavyksta dėl didelio tos pačios nuotraukos paplitimo internete. Jeigu turite pastebėjimų ar nusiskundimų dėl nuotraukų - kreipkitės nurodytais kontaktais. 

---------------------------------------------------------------------------------

E-interjeras.lt pasiekimai

LOGIN2013m. apdovanojimuose “Geriausio asmeninio tinklaraščio/blogo” kategorijoje pagal atviro balsavimo rezultatus buvo pirmas, o komisijos vertinimu pateko į trejetuką!

 

2014 m. pabaigoje buvo išleistas BZN start leidinys Sėkmės istorijos“, kur E-interjeras.lt pateko tarp 200 išradingiausių Lietuvoje sukurtų startuolių.

 

2016 m. E-interjeras.lt nominuotas “Amara Interior Blog Awards” rinkimuose, geriausio interjero tinklaraščio Europoje kategorijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.