I. Privatumo politika

• Pirmą kartą lankantis Svetainėje, mes paprašysime Jūsų patvirtinti, jog sutinkate, kad būtų naudojami slapukai žemiau išdėstytomis sąlygomis.
• Iškilus bet kokiems klausimams dėl mūsų taikomų asmens privatumo apsaugos nuostatų, rašykite mums adresu info@e-interjeras.lt

Kokius asmens duomenis naudojame? Kam naudojame asmens duomenis? Kokia nauda Jums?
El.pašto adresas, vardas Naujienlaiškių siuntimui Tokiu būdu siekiame, kad Jūs visada žinotumėte visą naujausią informaciją. Šią informaciją siunčiame tik Jums sutikus.
Duomenys, surinkti panaudojant slapukus, IP adresus ar kitas panašias technologijas (žr. Duomenys apie naudojamus Slapukus) Statistikai rinkti, Klientų elgsenai vertinti Svetainėje, Sesijai palaikyti Svetainėje Tokiu būdu siekiame suteikti Jums kuo kokybišesnes Paslaugas Svetainėje (žr. Kitos Svetainės ar programėlės).
Jūsų perduota informacija el.paštu, telefonu, "Chat" programėlėje (Smartsupp) ar Svetainėje esančiose užklausos formose Susisiekimui su mumis Tokiu būdu siekiame, kad Jums būtų patogu perduoti informaciją ir/ar susisiekti kuo įvairesniais ir Jums patogesniais būdais.

Vardas, pavardė, el.pašo adresas, duomenys, pateikti jungiantis per Facebook ir kita informacija, kurią pateikėte komentaruose

Komentarams po straipsniais rašyti Tokiu būdu užtikriname, kad galėsite naudotis komentarų skiltimi
El.pašto adresas Interjero konsultacijų paslaugoms teikti Tokiu būdu galite Jums atsiųsti atsakymus ir suteikti interjero konsultacijų paslaugas

Jūsų mokėjimo informacija

Priimdami ir grąžindami pinigus, naudojantis Interjero konsultacijų paslaugomis Tokiu būdu galime vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus Jums.

Kam dar gali būti teikiami Jūsų asmens duomenys?

Duomenys gali būti teikiami duomenų tvarkytojams, kurie atlieka Svetainei tam tikrus darbus ir teikia paslaugas (informacinių technologijų bendrovės, bendrovės, kurios teikia naujienlaiškių teikimo paslaugas, analizuoja statistiką ar kitaip padeda kokybiškai teikti Paslaugas).

Svetainė/programėlė Kokia informacija renkama? Kiek laiko saugomi duomenys?
Google Analytics Kliento elgsena Svetainėje, apsilankymų skaičius, trukmė, data, naršyklės ir įrenginių informacija, IP adresas, demografiniai ir geografiniai rodikliai ir kita informacija, kurią renka Google Analytics.
Daugiau: https://support.google.com/analytics/answer/6004245
Tiek, kiek veikia Svetainė ir yra tikslinga tuos duomenis rinkti
     
Smarstupp Vardas, el.paštas, žinutėje pateikta informacija.
Daugiau: https://www.smartsupp.com/help/privacy/
3 mėn.
OneSignal IP adresas, šalis, atidarytų pranešimų skaičius. Šis įrankis leidžia prenumeruoti pranešimus, kurie pasirodo jūsų kompiuterio ar telefono ekrane (naudojama pranešant apie naujus straipsnius ir pan.).
Daugiau: https://onesignal.com/privacy_policy
- Klientas kito pranešimo gavimo metu gali jų visai atsisakyti. Pranešimai siunčiami tik gavus sutikimą.
Omnisend Vardas, el.pašto adresas, statistika apie laiškų atidarymą ir nuorodų jose paspaudimą.
Daugiau: https://www.omnisend.com/privacy/

1 metai nuo paskutinio laiško atidarymo datos. Klientas bet kada gali atsisakyti naujienlaiškių.

II. Asmens duomenų saugumas

Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, taip pat duomenų tvarkymo metu, įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

• Svetainė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką.
• Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Svetainėje dienos.
• Jei po Privatumo politikos papildymo ar pakeitimo Klientas ir toliau naudojasi Svetaine ir jos teikiamomis Paslaugomis, laikoma, kad Klientas sutinka su šiais papildymais ir/ar pakeitimais.
• Atlikę reikšmingų pakeitimų, apie tai pranešime Svetainėje arba kitomis atitinkamomis susisiekimo priemonėmis, kad Jūs galėtumėte peržiūrėti šiuos pakeitimus prieš toliau naudodamiesi mūsų Svetaine.
• Administratorius turi teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti Kliento galimybę naudotis Svetainės Paslaugomis. Taip pat turi teisę nutraukti Svetainės veiklą apie tai neinformavęs Kliento.

Redakcija: 2019 kovo 12 d.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.