Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2017 m. rugsėjo 13 d.

Šis butas nėra pats mažiausias, kokį teko projektuoti, tačiau ir nepasižymintis labai didele erdve. Užsakovė šį butą naudos trumpalaikei nuomai, o vienas pagrindinių jos reikalavimų buvo išlaikyti senamiesčio dvasią (nes butas senamiestyje), sutalpinti 4 žmones miegoti ir bent 2 pavalgyti.

Senamiesčio dvasią puikai atspindi klinkerio plytelių siena ir raštuotos grindų plytelės. Nedidelėje, tik 3,3kv.m vonioje telpa visi būtiniausi prietaisai, o marmuro imitacijos plytelės ir klasikinio stiliaus užuolaida suteikia jaukumo bei vizualiai neapkrauna erdvės. Skalbimo mašina bus slepiama virtuvėje po stalviršiu.

Pradžioje už sofos buvo suprojektuotas keturvietis apvalus valgomojo stalas, tačiau užsakovė pageidavo daugiau vietos gaminimui, tad jį iškeitėme į dvivietį barą/salą. Anksčiau vonios kambarys buvo šalia koridoriaus, tačiau nauja jo vieta tamsiausiame buto kampe tikrai geresnė. Toje pačioje zonoje suprojektuotas ir pusiau atviras miegamasis, kurį galima uždengti užuolaida. Juk svetainei ir virtuvei reikalinga geresnė dienos šviesa, tad tik 3 langai, esantys vienoje buto zonoje, privertė taip suktis iš padėties.

 

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

 

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.