Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2015 m. gegužės 12 d.

Daromos 1a. vizualizacijos: virtuvė, sujungta su valgomuoju ir svetaine, tambūras, itin mažas 1,7 kv.m wc kambarys ir II a. vonios kambarys, taip pat baldų, apšvietimo, lubų, grindų planai ir išklotinės. 

Užsakovai – jauna šeima, kuri pageidavo jaukių, modernių patalpų. Svetainė ir valgomasis vienoje erdvėje, o virtuvė tarsi čia pat, bet tuo pačiu šiek tiek atskirta nedideliu baro stalviršiu. Šiose patalpose derinamos ąžuolo parketlentės, raštuotos plytelės ir klinkerio plytelės, viską nuraminant balta ir dramblio kaulo spalvomis. Šalia židinio suprojektavau pastatomas ir pakabinamas spinteles, o židinys harmoningai įsilieja į visą interjerą per daug neišsišokdamas. Virtuvė labai švarių, tikslių formų, baltos spalvos su kur ne kur pasirodančia rėmine konstrukcija ir stiklu, kurie atsikartoja baro kėdėse ir ant kavos staliuko.

 
I ir IIa. vonios kambariai panašūs – čia naudojamos tokios pačios medžio imitacijos ir baltos stačiakampės plytelės. Ia. šalia pakabinamo unitazo suprojektuota vieta stalčiams – papildoma vieta įvairiems daiktams. IIa. vonios kambaryje tilpo tiek vonia, tiek dušas. Užsakovai labai norėjo pakabinamos aukštos spintelės, tačiau vietos jai nelabai buvo, tad buvo surastas sprendimas daryti stačiakampę spintelę virš pakabinamo unitazo.


Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.