Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2014 m. rugpjūčio 2 d.

“Vonios dizaino namai” – Domus Galerijoje Vilniuje esantis vonios įrangos prekių salonas, eksponuojantis daugumoje itin prabangias prekes. Anksčiau šiose patalpose tai pat buvo vonios įrangos prekių salonas (įkeliu nuotrauką palyginimui, atsiprašau už kokybę), tad kuo mažesnėmis sąnaudomis reikėjo perdaryti patalpas taip, kad būtų pritaikytos “Vonios dizaino namų” reikmėms.

Šiek tiek pakoregavus pertvarų išdėstymą bei kai kurias iš jų pamažinus, atsirado daugiau vietos prekių ekspozicijai, sumažėjo neaiškių nišų, kampų, kas trikdydavo klientus. Tam, kad darbuotojai visad matytų įeinančius klientus, o klientai matytų, jog pradine patalpos zona salonas neapsiriboja ir galima keliauti tolyn, vienoje iš pertvarų buvo suformuota anga, o stiklas – sąmoningai dekoruotas gamintojų, kurių prekės eksponuojamos, logotipais.

Suprojektuotas 4 vietų darbuotojų stalas, dvipusė sieninė spinta, pertvaros maišytuvams, latakams eksponuoti bei virtuvinės spintelės plautuvėms. Kai kur nuleistos lubos, siekiant vizualiai sumažinti itin aukštas Domus Galerijos lubas.

Priekinė salono pusė suskirstyta zonomis, kairioji – moderni, o dešinė pusė – klasikinė. Specialiai šiam salonui buvo suprojektuotas savarankiškas apšvietimas, o Domus Galerijos šviestuvai buvo išjungti, tad apšvietimas sukoncentruotas tik į tam tikras zonas, išryškinant keramiką. Sienų apdailai parinkta juoda ir balta spalvos. Juoda – idealus fonas baltai keramikai, o taip pat prabangos ir solidumo įspūdį kurianti spalva. Daug kur naudojami blizgūs paviršiai, vizualiai didinantys erdvę. Taip pat kai kurioms ekspozicijoms parinkti tapetai, papildantys tam tikrą keramikos kolekciją.

Salono nuotrauka prieš:

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.