Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2015 m. sausio 2 d.

Šį užsakymą gavau iš moters, gyvenančios Austrijos Tirolio kalnuose (ech, kaip pavydu). Moteris labai norėjo atnaujinti vonios ir wc kambarius ir buvo tvirtai nusprendusi pati kartu su vyru daryti piešinį ant lubų.

Pradžioje kiek abejojau, ar sugebėsiu, nes nesu nieko panašaus dariusi, bet rezultatas gavosi tikrai geras! Pageidavimas buvo lietuviški, etno motyvai, derantys prie esamo interjero bei tikslūs nurodymai, ką ir kaip daryti, kad galėtų kibti į darbus. Na, aš su dideliu užsidegimu ėmiau ieškoti įvairios medžiagos, susijusios su lietuviška grafika ir sukūriau štai tokius raštus, kurie iškart patiko mano užsakovei.  Liko tik išrinkti spalvas, o jas rinkau labai įdomiu būdu – užsakovė man atsiuntė dažų paletę ir aš išrinkau dvi spalvas. Pagal trafaretus ji persipiešė šiuos piešinius ir kruopščiai dažė kvadratėlius.

Vonios kambario lubų piešinys ir nuotraukos prieš:

 

Ir po: šaunuoliai užsakovai, kad taip kruopščiai išdažė lubas - vaizdas tikrai puikus, džiaugiuosi tikrai pavykusiu projektu!

WC kambario lubų piešinys ir nuotrauka prieš:

Po:

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.