Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2018 m. balandžio 17 d.

71 kv.m buto Vilniuje interjero projektas. Užsakovui buvo atliktos šios paslaugos - visų patalpų vizualizacijos, visi mano teikiami planai bei brėžiniai, išskyrus projektuojamų baldų brėžinius. Klientas - IT srityje dirbantis vyras, su labai konkrečiais reikalavimais ir, kaip dažnai būna, norintis ramių spalvų interjero su tamsesniais akcentais.

Įėjus į butą, mus pasitinka prieškambaris, iš kurio galime keliauti į vonios kambarį, arba  į kitas erdves. Virtuvė ir svetainė - tarsi bendroje erdvėje, tačiau tarp jų gana nemažas atstumas ir zonos turi privatumo. Vietoje valgomojo stalo suprojektuotas baro tipo stalviršis su 2 baro kėdėmis. Jeigu aplankytų daugiau svečių, svetainės kavos staliukas transformuojasi į aukštesnį ir didesnį stalą. Man patinka, jog buto vidurys yra tuščias - yra daug vietos judėjimui iš vienos patalpos į kitą be jokių kliūčių.

 

Bute yra du atskiri vonios kambariai - vienas tik pačiam šeimininkui, kuriame yra dušo kabina, o kitas - svečių vonios kambarys su skalbimo zona ir vonia. Abiems vonios kambariams buvo parinktos skirtingos plytelių kolekcijos. Pirmajam - pilkų rusvų atspalvių, antrajam - kreminės spalvos.

Darbo kambaryje suprojektuotas erdvus kampinis stalas, sofa-lova ir erdvios spintelės palei vieną sieną. Kliento pageidavimu buvo įkomponuotas svarbus jam daiktas - kryžius. Miegamasis - lakoniškas, šiltų atspalvių ir skirtas išskirtinai tik poilsiui.

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Konsultacija internetu