Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2018 m. balandžio 17 d.

71 kv.m buto Vilniuje interjero projektas. Užsakovui buvo atliktos šios paslaugos - visų patalpų vizualizacijos, visi mano teikiami planai bei brėžiniai, išskyrus projektuojamų baldų brėžinius. Klientas - IT srityje dirbantis vyras, su labai konkrečiais reikalavimais ir, kaip dažnai būna, norintis ramių spalvų interjero su tamsesniais akcentais.

Įėjus į butą, mus pasitinka prieškambaris, iš kurio galime keliauti į vonios kambarį, arba  į kitas erdves. Virtuvė ir svetainė - tarsi bendroje erdvėje, tačiau tarp jų gana nemažas atstumas ir zonos turi privatumo. Vietoje valgomojo stalo suprojektuotas baro tipo stalviršis su 2 baro kėdėmis. Jeigu aplankytų daugiau svečių, svetainės kavos staliukas transformuojasi į aukštesnį ir didesnį stalą. Man patinka, jog buto vidurys yra tuščias - yra daug vietos judėjimui iš vienos patalpos į kitą be jokių kliūčių.

 

Bute yra du atskiri vonios kambariai - vienas tik pačiam šeimininkui, kuriame yra dušo kabina, o kitas - svečių vonios kambarys su skalbimo zona ir vonia. Abiems vonios kambariams buvo parinktos skirtingos plytelių kolekcijos. Pirmajam - pilkų rusvų atspalvių, antrajam - kreminės spalvos.

Darbo kambaryje suprojektuotas erdvus kampinis stalas, sofa-lova ir erdvios spintelės palei vieną sieną. Kliento pageidavimu buvo įkomponuotas svarbus jam daiktas - kryžius. Miegamasis - lakoniškas, šiltų atspalvių ir skirtas išskirtinai tik poilsiui.

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.