Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2020 m. birželio 25 d.

Buvo labai malonu dirbti prie šio užsakymo, nes su užsakove greit radome bendrą kalbą bei bendrą viziją. Kadangi minėjo, jog įsirenginės taip, kaip suplanavau, bus labai įdomu pamatyti galutinį rezultatą!

Klientei buvo atlikti baldų išdėstymo, santechnikos, lubų, apšvietimo, elektros, grindų planai, visų kambarių vizualizacijos su parinktimis, kur ką įsigyti. Taip pat gaminamų baldų brėžiniai baldininkams pateikti (virtuvė ir miegamojo spintelė su lentynomis) bei vonios plytelių klijavimo išklotinės.

Visame interjere vyrauja balta, pilka spalva ir šiltas medis. Bendroje erdvėje paliktos betoninės lubos, o kaip spalvinis akcentas pasirinkta žalia spalva ir tropiniai motyvai. Tropinių raštų tapetai atskiratoja ir virtuvėje virš stalviršio (jie yra už stiklo), tad jaučiamas vientisumas. Bute nemažai IKEA baldų.

Įdomesnis sprendimas - užuolaidos lango angoje, o ne virš jos, kad neatimtų vietos iš ir taip mažos erdvės, o jaukumo vis tiek norisi. Taip pat užuolaidos (tik naktinės) naudojamos atskirti miegamojo kampą nuo svetainės.

Vonios kambaryje išlaikyta ta pati spalvų gama, parinktos betono imitacijos plytelės, o viena siena palikta dažyta. Manau, pavyko sukurti šiuolaikišką, neperkrautą, bet ir funkcionalų interjerą būsimiems gyventojams!

Daugiau nuotraukų, galerijoje apačioje!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.