Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2014 m. gegužės 5 d.

Namas - ne naujas. Užsakovai rekonstruoja namą ir bando pritaikyti jį savo poreikiams. Mano užduotis buvo padaryti abiejų aukštų baldų ir apšvietimo planus bei vizualizacijas.

Užsakovė iškart paminėjo, jog jai patinka kaimiškas stilius: medinės lubos su matomais balkiais, paprastas kuklus įrengimas. Į koridoriaus ir katilinės erdves nelindau, vonios kambariuose pajungimai prietaisams buvo padaryti, tai teko taikytis prie esamos situacijos taikant minimalias korekcijas.

Didžiausias galvos skausmas buvo su virtuve. Ji ganėtinai maža ir užsakovai pageidavo, jei įmanoma, atskirti virtuvę nuo svetainės, bet tuo pačiu palikti galimybę šias erdves sujungti. Na ir eureka, gimė toks "mandras" sprendimas: laiptus dar buvo galima sukioti, tad užlipimas padarytas iš svetainės pusės, viena pusė atitverta stikline sienele, pro kurią matosi virtuvė, o iš kitos pusės suformuota "kišenė" durims įvažiuoti. Užsakovams šis sprendimas labai patiko, tik minusėlis, jog virtuvėje valgoma į sieną, bet teko aukoti vaizdą valgant vardan kitų patogumų :)

Taip pat netikėtai sutapo tai, jog norėjau miegamajame siūlyti atidengtų plytų bei nubyrėjusio tinko dekorą, o pasirodo, ten iš tikrųjų galima tai padaryti, ir jokio dekoro nereikia!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.