Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2015 m. lapkričio 22 d.

Šis vieno aukšto namukas išskirtinis tuo, jog jame tikrai daug langų! Mano užduotis buvo suprojektuoti interjerą pagrindinėms erdvėms - virtuvei su valgomuoju ir svetaine, labai aukštam ir siauram koridoriui, holui, tambūrui, svečių/vaikų vonios kambariui ir vienam vaikų kambariui (antras bus toks pats).

Iš pradžių daugiausiai klausimų kėlė, kaip išspręsti problemą, kad beprojektuojant namą nebuvo numatyta vieta sandėliukui ir įvairiems rakandams pasidėti, todėl pati pirma užduotis iš klientų man buvo patikrinti ar galima virš virtuvės suprojektuoti antresolę, ant kurios galima užlipti. Deja, panagrinėjus įvairius variantus, toks sprendimas nebūtų pasiteisinęs, o hole, kuriame aukštos lubos kaip ir nereikalingos irgi buvo galima planuoti mini palėpę su ištraukiamomis kopėčiomis. Vis tik atsisakyta sandėliuko idėjos, nes klientai nenorėjo prarasti nei vietos, nei aukščio, užtat buvo išnaudotas virtuvės sienos aukštis. Viršutines spinteles galima pasiekti specialiomis kopėčiomis, kurių yra pirkti IKEA, o taip pat ir lentynas, esančias svetainės zonoje, todėl išvengėmė kopėčių ar laiptų, kas buvo labai svarbu dėl mažų vaikų, kurie tikrai labai smalsūs :)

Virtuvėje suprojektuotos tiek įprastos spintelės, tiek netradicinės įvairaus gylio pakabinamos spintelės, kurios suteikia žaismingumo ir modernumo. Šalia miegamojo durų atsirado vietos į sieną įmontuojamam akvariumui. Apie akvariumą labai svajojo vyras, todėl buvo galima jį čia įkomponuoti, derinant su lentynomis, tarp kurių akvariumas organiškai įsilieja ir nėra kaip koks svetimkūnis didelėje baltoje sienoje. Kita akvariumo dalis yra drabužinėje, todėl neturėtų maišyti estetiniam vaizdui miegamajame. Taip pat turėjau sukomponuoti klientų turimus paveikslus, kurie atrado vietą koridoriuje. Hole, kur susikerta daug durų į skirtingus kambarius ir kur aukštos lubos, klientai pageidavo išnaudoti tą aukštį lentynoms, todėl suprojektavau žaismingas atviras lentynas.


Vaikų kambaryje iškart buvo prašymas daryti antresolę, panašią į jau mano darytą viename projekte.  Taigi, laiptai išnaudojami spintelėms, o po antresole telpa jaukus kampelis keliems sėdmaišiams ir staliukui. Suprojektuota darbo vieta ir specialios apsaugos, kurios ne tik apsaugos vaikus nuo nukritimo, bet ir yra žaisminga interjero detalė, praleidžianti šviesą. Spalvos - švelnios, pastelinės.


Vonios kambarys - skandinaviško stiliaus su žaliais akcentais. Per daug neįpareigojantis interjeras tinkamas tiek svečiams, tiek ir vaikams, nes tėvai savo vonios kambariuose dažniausiai nori ypatingo jaukumo.

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.