Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2017 m. kovo 7 d.

Tik susitikusi su užsakovais, sužinojau, jog jie į mane kreipėsi pagal draugų rekomendacijas, kuriems prieš kelis metus taip pat projektavau visai šalia esantį kotedžą Ir mano užduotis buvo ta pati: 1a. esančių erdvių: svetainės, virtuvės, tambūro, wc po laiptais bei 2a. vonios vizualizacijos bei brėžiniai. Interjeras – modernus, su skandinaviškomis detalėmis ir be galo jaukus. Mielai pati apsigyvenčiau tokioje erdvėje!

Virtuvė U formos ir tai yra ko gero pati patogiausia forma gaminimui. Prie salos dar telpa 4 pusbario kėdės. Valgomajai zonai vietos liko nedaug, tačiau pavyko prie sienos sutalpinti 4 vietų stalą, kuris, esant reikalui, gali sutalpinti ir visus 8 (patraukus jį link salos). Svetainėje už sofos suprojektuotos spintelės bei siaura lentynėlė, o siena dengta parketlentėmis. TV zonos baldai atrodo gana žaismingai, nes reikėjo “sušildyti” pilką židinį bei sieną aplink jį. Toks spalvinis sprendimas buvo priimtas tam, kad atsirastų gylio ir kad derėtų prie klientų išsirinktų židinio plytelių.

Tambūre reikėjo sutalpinti katino vietelę, o tam puikiai tiko erdvė prie batų dėžės. 1a. wc po laiptais – ypatingai mažas, tad turbūt nenuostabu, kodėl pasirinkta balta spalva. 2a. vonios kambarys – itin žaismingas, jaukus, šviesus ir funkcionalus.

 

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.