Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2015 m. gegužės 13 d.

Užsakovai - jauna šeima, kolkas be vaikų (bet su norais ateičiai) :) Namas yra vienkiemyje, tad užsakovė pageidavo šiek tiek sodybai ir kaimui būdingų elementų (taip atsirado kur ne kur pasirodantys medžio kamienai/kelmai).

Interjeras - šiek tiek klasikinis, šiek tiek skandinaviškas ir modernus - visko po truputį. Buvo daromi beveik viso namo planai ir vizualizacijos. Virtuvė išsiskiria klasikinio stiliaus baldais, kurie puikiai dera prie margų skandinaviško stiliaus plytelių. Užsakovė labai norėjo tamsaus stalviršio ir baltų baldų, o jos noras - man įsakymas :)

Modernūs dryžuoti tapetai svetainėje ir ties židinio zona suteikia interjerui modernumo ir griežtumo, o TV zonoje pakabinamų spintelių kompozicija ir geltoni akcentai svetainėje žaismingai įsilieja į interjerą. Vonioje naudojamos skandinaviško stiliaus plytelės su sodybai būdingais raštais. Miegamajame užsakovė pageidavo alyvinės spalvos akcentų, tad šis kambarys išsiskiria švelnumu ir moteriškumu. Darbo kambaryje reikėjo sukomponuoti jau turimus užsakovų baldus, o parinkti tapetai kaip tik tinka darbinei aplinkai sukurti. Dabar namai darosi vis mažesni, bet aš galiu pasakyti, kad 100 kv.m pilnai užtenka visiems būtiniems poreikiams patenkinti. 

 Papildymas. Gavau nuotraukas iš užsakovės, kuri leido pasidalinti jau beveik pilnai įgyvendintu projektu.  Kadangi aš autorinės priežiūros nedarau, jie rėmėsi mano duotais brėžiniais bei nuorodomis, kur, ką pirkti. Kai ką užsakovai pakeitė, pridėjo/atėmė, bet esmė liko ta pati.


Na ir dar vienas laiškas jau po to, kai įsikūrė:

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.