Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2014 m. rugsėjo 30 d.

Darbuotojų patalpos dažniausiai būna, kaip čia švelniau pasakius..."vis tiek klientai čia neužeis" (gink Dieve ne visur). Tai labai įdomus man asmeniškai projektas - visiškai apleistame pastate, kuriame bus darbuotojų patalpos, sukurti interjerą, atitinkantį įmonės firminį stilių ir veiklą.

Galiu pasakyti, kad darbuotojai turės tikrai gražias patalpas, sveikintina, jog ir darbuotojams skiriamas didelis dėmesys! :) Kiekvienas daiktas šiame interjere užsakovui nurodytas, galėsi įsigyti ir įsirengti taip, kaip pavaizduota.

Projektavau darbuotojų persirengimo patalpas, ten meno mažoka, bet pavyko rasti tikrai neblogus baldus, tad vaizdelis bus tikrai geresnis nei tradiciniuose baseinuose esančiuose persirengimo kambariuose... Darbuotojų san.mazgai - šiuolaikiški, smagūs ir paprasti. Koridoriuje esančią laisvą zoną išnaudojau dviračiams laikyti, kadangi darbuotojai labai aktyvūs ir turiningai atkeliauja į darbą. Poilsio ir virtuvės zonoms naudojau daug medžio, buvo palikta ten dabar stovinti plytų siena, kuri čia puikiai dera, o vietoje stiklo atsiras smagi atvira lentynų kompozicija.

O taip patalpos atrodė prieš pradedant projektą:

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.