Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2016 m. rugpjūčio 19 d.

Tai standartinio dydžio butas Vilniuje, su atvira virtuvės ir svetainės erdve, 2 san.mazgais ir 2 miegamaisiais – tėvams ir vaikams. Užsakovai pageidavo nekeisti pertvarų, kadangi butas jau pastatytas, elektros instaliacija ir santechnikos įvadai pravesti, tad reikėjo taikytis prie esamos situacijos. Šiek tiek komplikuotos kolonos kai kuriuose kambariuose, bet viską galima “apeiti” ir išspręsti.

Yra ir IKEA baldų (ypač vaikų kambaryje), yra ir specialiai gaminamų baldų, kadangi klientai labai mėgsta spinteles, tai bute jų išties nemažai. Išskirtinai didelė virtuvė – ji ne tik atrodo labai ilga, bet tokia ir yra. Svetainės kampas tenkinasi mažesne erdve, bet pavyko sutalpinti viską, ko norėta. Įkeliu pradinius baldų išdėstymo variantus, kurių buvo išties nemažai, nes svetainę ir virtuvę buvo galima suplanuoti labai įvairiai.

 

Buvo dilema, kurį kambarį paskirti tėvams, kurį – vaikams, bet tėvai dažnai sprendžia ne savo, o vaikų naudai, tad vaikams atiteko didesnis kambarys. Tiesa, kolkas ten karaliaus viena mergaitė, bet buvau paprašyta suprojektuoti interjerą taip, lyg ten gyventų du vaikai. Vonios kambaryje išlaikyta bendra interjero stilistika. Dušo kabinoje suprojektuotas suoliukas, kuris tarnaus ir kaip lentyna, ir kaip sėdynė. Buvo atsisakyta veidrodinės spintelės – pakankamai vietos daiktams yra po praustuvu bei šalia dušo specialiai suprojektuotoje spintoje. Bendra buto stilistika – moderni, su skandinaviško stiliaus detalėmis (ypač miegamajame).

Beje, visas projektas buvo parengtas nuotoliniu būdu ir priduotas užsakovams dar prieš pradedant ten kažkokius darbus. Man išsiuntus paskutinį brėžinį, užsakovai dar tvarkėsi buto pirkimo dokumentus, todėl labai džiaugiuosi, kad yra tokių sąmoningų žmonių, kurie iš anksto kreipiasi į specialistus. Dabar įsirenginėjimas jiems taps daug paprastesnis ir galės neskubėdami tai daryti – tai yra tokių projektų, kuriuos aš darau stiprioji pusė. Klientai turi visą reikalingą informaciją, o aš neskubinu jų, kad kuo greičiau įsirengtų, nes noriu pamatyti įrengtą interjerą (taip dirba dauguma interjero dizainerių). Mano prioritetai kiti, todėl, jeigu dar yra tokių, kurie nežada visko įsirengti iš karto – kreipkitės į mane.

  Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.