Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2015 m. lapkričio 22 d.

Mano užduotis buvo sukurti interjerą 1a. pagrindinei erdvei, kuri užima 71 kv.m ploto. Joje išsidėsčiusios virtuvė, valgomasis, svetainė ir nemažas holas.

Paprašius klientės parodyti, kokie interjerai jai patinka, gavau labai įvairių stilistiškai pavyzdžių, tad teko derinti įvairius sprendimus, pavyzdžiui, virtuvėje ant kelių spintelių klientė būtinai pageidavo art deco stiliaus rėmelių, plytelės - skandinaviško stiliaus, minkšti baldai - klasikiniai odiniai, nes tokių labai norėjo vyras, na ir galiausiai viską sudėjus į krūvą, gavosi gana vientisas modernios klasikos interjeras, kuris žinoma turi ir kitų stilių detalių, bet jos nėra tokios ryškios.

Kadangi derinami įvairūs stiliai, kaip pagrindas visur naudojama balta spalva, šviesus medis, keli juodi akcentai ir savo spalvą turintys odiniai foteliai. Šiai stilių samplaikai labai pagelbėjo lieto poliruoto betono grindys, kas irgi buvo klientės pageidavimų sąraše, kurios suteikia modernumo ir tarsi suvienija viską tarpusavyje, tuo tarpu, jeigu būtų naudojamos medinės grindys, tokio vientisumo tikrai nebūtų buvę. Taip pat šiek tiek blizgesio atsiranda ir lubose ir šviestuvuose su krištolu. Didžiojoje dalyje erdvės, naudojami modernios klasikos tapetai su švelniu raštu. Erdvei palei židinį, ant pačios židinio sienelės ir virš virtuvės stalviršio aplink virtuvės salą naudojamos tos pačios raštuotos plytelės, kurios suteikia erdvei dinamiškumo ir ištraukia viską iš monotonijos, kuri būtų naudojant tik lieto betono grindis.

Kadangi židiniui vieta jau buvo padaryta, teko suktis iš padėties ir sutalpinti prie gana siauros sienos ir televizorių, ir židinį. Suformavus papildomą sieną su nišomis, atsirado vietos dideliam televizoriui, malkoms sudėti ir priedėliui bei stiprintuvui. Taip čia labai tinka kelios nuotraukos ir laikrodis. Priešais laiptus atsirado siena su nuotraukų rėmeliais, o po laiptais suprojektuotos spintelės, ant kurių bus laikomos gėlės. Dalis kolonos šalia virtuvės salos, išklijuota tapetu, o kita - dengta veidrodžiu. Rezultatas - tenkinantis tiek mane, tiek užsakovus! :)

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.