Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2015 m. sausio 22 d.

25 kv.m - tikrai nedaug, tačiau butas skirtas tik vienam žmogui ir tai labiau greitas užbėgimas namo, nes užsakovas labai aktyvus, daug keliaujantis ir namuose tikrai ilgai nebūna. Kaip aš pavadinau "turbo" projektukas, per daug neinvestuojant į daiktus. Gavau užduotį pasiūlyti tokį vizualinį sprendimą, kad atrodytų, jog tai šių metų interjeras, taigi su malonumu ėmiausi darbo :)

Dariau du spalvinius sprendimus: pilka - balta - melsva - raudona ir pilka - balta - geltona. Taip pat viename apšvietimas natūralus, o kitame - dirbtinis. Per daug daiktų čia nėra, visko tiek, kiek reikia ir neapkraunant, kad nesumažėtų ir taip maža erdvė. Svetainėje esanti sofa-lova su minimalistiniu kavos staliuku ir sieninė spinta, kuri iš koridoriaus pusės tarnauja kaip prieškambario baldas, o iš svetainės, kaip normali rūbų spinta - tai viskas, ko reikia normaliam gyvenimui.

Virtuvė taip pat neskirta gaminimui kiekvieną dieną, tad dar tilpo nedidelis stalas dviems, o siekiant vizualiai praplėsti erdvę, siūliau ant sienos per visą aukštį kabinti veidrodį, kuris atspindi dalį svetainės. Dėl žaismingumo, tarp pakabinamų spintelių įterpiau juostą su šmaikščia fraze, o permatomos kėdės suteikia lengvumo įspūdį bei atrodo išties moderniai.

Apšvietimas šiose patalpose praktiškai visur paslėptas lubose, o svetainėje berėmiai šviestuvai, išdėstyti įvairiomis kryptimis, suteikia organiškumo.

Vonios kambaryje parinktos raštuotos plytelės dušo ir wc zonai – dar vienas žaismingas ir itin tendencingas sprendimas, o likusiam kambariui parinktos ramių spalvų plytelės. Šalia praustuvo, po stalviršiu, paslėpta ir skalbimo mašina.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.