Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2019 m. sausio 23 d.

Šio buto užsakovai labai aiškiai žinojo, ko nori ir konkrečiai suformulavo užduotis. Labai padėjo jų kruopščiai atlikti "namų darbai" bei surinkti pavyzdžiai, ko nori ir ko nenori :) Bute yra virtuvė sujungta su svetaine, iš kurios patenkama į miegamajį su dalinai atskira drabužine, vaikų kambarį (jo interjeras planuotas į ateitį, nes kolkas vaiko dar nėra) bei į vonios kambarį.

Pagrindinė buto erdvė išsiskiria industrinio stiliaus elementais: betoninėmis lubomis, virtuvės stalviršiais bei koridoriaus sienele, o juos papildo juodi kryptiniai šviestuvai su bėgeliais bei kiti juodi akcentai. Kaip spalviniai akcentai naudotos mėlyna ir turkio spalvos. Kad interjeras būtų šiltesnis, naudojamos medinės grindys, langų angos su medžio imitacijos plokštėmis bei kiti baldai.

Miegamajame užsakovai pageidavo pasilikti jau turimą IKEA lovą, tad prie jos priderinau tos pačios kolekcijos IKEA naktines spinteles. Drabužinėje naudota IKEA Pax sistema, papildomai užsakant stiklines duris, o drabužinė nuo miegamojo zonos atskira dalinai uždara medine pertvara. Šioje erdvėje naudojami tamsiai mėlynos spalvos akcentai.

Vaikų kambarys - neutralus, tinkantis bet kuriai lyčiai. Pridėjus spalvingų žaislų, erdvė taps žaismingesnė. Vonios kambarys - lakoniškas, modernus, bet tuo pačiu ir jaukus.

Daugiau nuotraukų - žemiau esančioje galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.