Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2016 m. sausio 21 d.

Dar vienas nedidelės kvadratūros butas, kuriame pavyko išpildyti praktiškai visus klientės pageidavimus. Didžiausia dilema kilo dėl svetainės zonos ir nemažai laiko praleidome ieškodamos tinkamiausio sprendimo, mat klientė norėjo sutalpinti tiek salą, tiek kampinę sofą, prieš kurią būtų patogu žiūrėti televizorių. Dar ji labai norėjo dalinai atskirti virtuvę nuo svetainės, tačiau toks sprendimas būtų pernelyg užblokavęs erdvę.

Na, sala dalinai atskiria ir apsaugo sofą nuo įvairių daiktų, esančių ant salos :) Po ilgų ieškojimų, radome funkcionaliausią sprendimą, kuris per daug neapkrovė erdvės, atsirado papildomas darbastalis prie virtuvės, o televizorių patogu žiūrėti iš bet kokio kambario taško. Be to, viską galima apeiti.

Jau pačioje pradžioje tarp pageidavimų buvo daug baltos spalvos, švelnus medis ir rožinė spalva. Klientė - be galo romantiška asmenybė, tad jai norėjosi šiek tiek Paryžiaus dvelksmo, kurį pavyko įnešti miegamajame. Jame vyrauja kiek sodresnis spalvų koloritas ir švelnios detalės. Tuo tarpu vonios kambaryje - žydros ir baltos spalvos žaismas ir orchidėjos atsiradimas (dar viena klientei patinkanti detalė). Koridoriuje baltas sienas pagyvino specialiai jai kurtas OdiOdi lipdukas.

Kiekvienas kambarys turi savo nuotaiką ir charakterį, bet suvedus viską į visumą, viso buto interjeras labai lengvas, netgi sakyčiau trapus ir švelnus. Su kliente buvome susitikę tik vieną kartą - apžiūrėti buto patalpų, o toliau visas bendravimas vyko nuotoliniu būdu, t.y. el.paštu.

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.