Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2021 m. sausio 25 d.

Šio interjero projekto kūrimas užtruko kiek daugiau nei metus. Klientai neskubėjo, turėjome daugiau laiko viskam išsigryninti, taip pat atėjo pandemija, kai klientams reikėjo daug dirbti ir interjero daliai laiko neturėjo, o taip pat pasaulį išvydo trečias vaikas :) Va kiek daug pokyčių įvyko!

Namas vieno aukšto, buvo daromos visų patalpų vizualizacijos (išskyrus garažą ir katilinę), kuriomis ir dalinuosi, visi techniniai planai, baldų brėžiniai ir išklotinės. Žodžiu, darbelio buvo daug. Interjeras gana neutralus, turintis keletą spalvinių akcentų. Valgomojo ir svetainės erdvės su aukštomis lubomis.

 

Virtuvėje nėra pakabinamų spintelių, tik kelios atviros lentynos. Šalia virtuvės numatytas sandėliukas. Virtuvė išsiskiria gausiu medžio naudojimu, o šviestuvai pasirinkti spalvoti - atkartojantys minkštų baldų spalvas svetainėje ir valgomajame.

Svetainėje keliose zonose panaudotas dekoratyvinis tinkas, kuris taip pat naudojamas ir tambūre. Minkštieji baldai - lengvų formų, ant plonų kojelių. Kaip atsvara naudojamas masyvus medinis stalas bei specialiai suprojektuota TV spintelė su nedidele darbo vieta.

Tambūre naudojamos lygiai tokios pačios medžiagos, kaip ir bendroje erdvėje, nes jo neskiria jokios durys ir reikalingas vientisumas.

Name suprojektuoti du vonios kambariai - tėvų ir vaikų/svečių. Užsakovai pageidavo turėti dušo padėklus dušo zonose. Abu vonios kambariai panašūs spalvine gama, bet vaikų vonios kambaryje naudojamos žaismingesnės terrazzo plytelės. Suprojektuotas jaukus kelių lygių apšvietimas ir vienodos praustuvų spintelės. Tėvų vonioje bus pakabintas paprastas veidrodis, o pas vaikus - erdvi veidrodinė spintelė.

Miegamojo kambarys - šviesus, su akcentine tapetuota siena ir klientų turimu žemėlapiu bei paveikslu.

 

Drabužinėje visi baldai suprojektuoti taip, kad atitiktų užsakovų poreikius.

Vaikų kambariuose suprojektuotos talpios spintos. Kambaryje, skirtame dviems vaikams specialiai suprojektuota ir paaukštinta lova su spintelėmis po ja bei paprasta vyresnio vaiko lova. Kiti baldai - iš IKEA.

Vyresnėlio kambarys šiek tiek santūresnis.

 Daugiau vizualizacijų galite pasižiūrėti nuotraukų galerijoje žemiau.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.