Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2018 m. rugpjūčio 9 d.

Šis projektas ypatingas tuo, jog buvo derinamos įvairios paslaugos, atsižvelgiant į turimą laiką. Kadangi buvau labai užimta ir mačiau, kad nespėsiu, sutarėme, jog užtenka svetainės su valgomuoju vizualizacijų su parinktimis, vaikų kambariams, miegamajam ir močiutės svečių kambariui - tik nuorodų, kur ką pirkti su koliažais, o kitiems kambariams - tik nuorodų. Kadangi klientė puikiai sugebėjo įsivaizduoti bendrą vaizdą, šių paslaugų pilnai užteko, kad galėtų įsirengti neįrengtus kambarius.

Buvo atsižvelgta į esamų jungiklių ir rozečių vietą, grindys, sienos - nekeičiamos (tik perdažomos baltai), vonios kambariai buvo įrengti, jiems reikėjo tik padėti sukurti jaukumą smulkiais daiktais.

Kai kurie daiktai (pvz. sofos svetainėje, tapetai visuose kambariuose bei kai kurie paveikslai) buvo renkami iš Lietuvos, o visi kiti - iš klientės pateiktų arba mano rastų svetainių Šveicarijoje ar nebūtinai (ji buvo nieko prieš parsisiųsti daiktus ir iš kitur). Projekto eigoje paaiškėjo, kad kai kurių daiktų nėra arba šviestuvai netinkami šveicariškiems pajungimams, tad ieškojau kitų alternatyvų.

Po 4 mėn. klientė atsiuntė atsiliepimą, tad džiaugiuosi, jog pavyko padėti gražiai įsikurti (skaityti pačioje apačioje)!

 

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.