Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2015 m. liepos 20 d.

Šiame bute gyvens jauna moteris, mėgstanti mėlyną spalvą ir skandinavišką stilių. Butas nėra labai didelis, bet ir ne per mažas - laisvai būtų galima tilpti ir dviems.  Virtuvės zona ir svetainės zona - toje pačioje erdvėje, bet vizualiai atskirtos per lubas. Suprojektuota trijų vietų valgomoji vieta - baras. Palei langą ir kitą sieną visai atsisakyta pakabinamų spintelių - pakabintos tik lentynos taip neapkraunant erdvės, bet spintelių yra tikrai užtektinai patogiam gyvenimui. Vonioje santechnikos prietaisų išdėstymas paliktas toks, koks suplanuotas jau nusipirkus butą, bet buvo pasiūlytas ir erdvesnis variantas, kurio atsisakyta dėl papildomų išlaidų keičiant pajungimus.

 

Sienos – baltos spalvos, svetainėje ir virtuvėje naudojamas skandinaviško stiliaus tapetas – be galo lengvo dizaino, moderniai atrodantis. Taip pat svetainėje erdvę labai pagyvina parketlentės ant sienos ir lubų.


 Virtuvės spintelės – medžio imitacijos su pilku stalviršiu, todėl čia puikiai įsikomponuoja mėlynos pakabinamos spintelės.

Specialiai projektavau šią lentyną. Už viršutinių durelių paslėptas elektros skydelis, kuris labai gadina vaizdą, tad norėjosi kažkaip jį paslėpti.

Miegamasis išsiskiria savo koloritu, kadangi mėlyna spalva šiame kambaryje užsakovei pasirodė kiek per šaltoka (oi kiek tapetų buvo išbandyta). Taip pat buvo noras panaudoti žemėlapio iliustraciją, ant sienos priešais lovą jis puikiai tiko!

Kaip rašiau pradžioje, buvo paliktas senasis prietaisų išdėstymas, todėl labai užsigriozdino viena siena. Bet tam juk ir reikalingi veidrodžiai! Per dvi sienas sukabintos veidrodinės spintelės ir veidrodžiai puikiai išplėtė erdvę ir paslėpė lentynas. Apdailai naudojamos mėlynos spalvos plytelės ir mozaika.

Na o čia kitas variantas – optimistinis, keičiant prietaisų vietas!

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.