Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2019 m. vasario 22 d.

Namas nedidelis, tad kai kuriose erdvėse teko nemažai pasukti galvą, kaip viską sutalpinti.  Visos erdvės išsiskiria tuo, jog naudojamos mėlyna spalva. Vienur ji intenstyvi ir tamsi, kitur - prigesinta arba labai šviesi/žydra. Pagrindinėje erdvėje suprojektuota virtuvė su sala bei svetainė. Susirinkus didesniam kiekiui žmonių, svetainės kavos staliukas virsta į valgomojo stalą, o kėdes šeimininkai laikys pagalbinėje patalpoje.

Šioje erdvėje vyrauja balta ir medis su pilkos ir juodos spalvos elementais, o jaukumą kuria nuotaikingi paveikslai ir tekstilė. Šeimininkams buvo labai svarbu patogios pusbario kėdės, todėl po ilgų ieškojimų ir fizinių bandymų buvo pasirinktos gal ir ne pačios gražiausios, tačiau jiems patogiausios kėdės :) Tiesa, vėliau buvo nuspręsta virtuvės grindis kloti plytelėmis, tokiomis, kaip tambūre, tad tambūras ir virtuvė yra labai panašūs savo stiliumi kambariai.

Miegamasis išsiskiria raminančia nuotaika bei chatakteringais tapetais už lovos. Šeimininkai norėjo pasaulio žemėlapio, todėl pastarasis vietą atrado būtent čia. Prieš lovą suprojektuoti siauri stalčiai bei numatyta vieta televizoriui, jeigu kada nors jo norėsis. Tomis pačiomis užuolaidomis, kaip ir miegamajame, dengiama drabužinė, kuri yra itin maža, tačiau manau ją pavyko išnaudoti maksimaliai, kiek tik įmanoma. Klientė turi daug kabinamų rūbų, kostiumėlių, tad drabužinėje itin daug vietos kabinamiems rūbams.

Vonios kambarys - šviesus su melsvos spalvos akcentais bei raštuotomis plytelėmis ant grindų ir vienos sienos.

Paskutinis kambarys - svečių kambarys, kuriame suprojektuotos lentynos per visą sieną knygoms sudėti, nedidelė sofa-lova, nuotraukų galerija. Vietą atrado ir šeimininkų jau turimas fotelis su staliuku. Na, o kad kambarys atrodytų erdvesnis, viena siena pasipuošė veidrodžiu, kuris primena langą. Tai puiki optinė apgaulė, ypač gerai, kai veidrodis kabinamas prieš langą ir atspindi šviesą.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.