Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2016 m. rugsėjo 11 d.

Gavau iš kliento leidimą pasidalinti jau įrengtos virtuvės nuotraukomis. Aš padariau virtuvės vizualizacijas ir visus reikalingus planus bei brėžinius, o klientas pats pagal visą jam duotą informaciją įsirengė virtuvę. Tai truko gana ilgai - daugiau nei pusę metų, bet turėdamas projektą, jis galėjo sau tai leisti. Projekto eigoje buvo nuspręsta sukeisti plautuvę ir kaitlentę vietomis bei padaryti nežymius pakeitimus: atsisakyta rankenėlių viršutinėse spintelėse, pasirinktas kitoks fototapetas bei grindys ir pan. Klientas nuolat su manimi konsultavosi dėl įvairių klausimų, tad nuo pradinio projekto buvo nukrypta nežymiai ir puikiai įsirengė funkcionalią virtuvę. Iki visiško užbaigtumo trūksta tik roletų, bet su laiku atsiras ir jie :)

Virtuvės plotas - 9,5 kv.m. Šalia durų buvo įrengtas aukštų spintelių blokas, kuriame tilpo orkaitė ir mikrobangė, šaldytuvas bei papildoma aukšta spintelė. Šalia valgomojo keturviečio stalo, įrengta jauki zona su dekoratyvinio akmens siena bei paslėptu apšvietimu. Norėdama įnešti šiek tiek organiškumo, pasiūliau kai kurias spinteles daryti kitokios spalvos ir toks sprendimas puikiai pasiteisino. Iš tikrųjų, virtuvė yra maksimaliai išnaudota, o tai ir buvo pagrindinė užduotis.

Vizualizacijos

 

Nuotraukos

 

 

 

 

 

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.