Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2018 m. lapkričio 5 d.

Užsakovai - jauna pora, kurie įsigijo ne naują butą, tad reikėjo prisitaikyti prie esamos elektros instaliacijos, apšvietimo bei grindų. Mano užduotis buvo padaryti viso buto baldų išdėstymo planą, svetainės su virtuve vizualizacijas su parinktimis bei projektuojamų baldų brėžiniais, vonios kambario ir nedidelio wc vizualizacijos bei kitą informaciją, reikalingą projektui įgyvendinti. Užsakovai pageidavo šiuolaikiško stiliaus ir aiškiai nurodė gaires, kaip galėtų atrodyti naujas interjeras.

 

Svetainė su virtuve - erdvūs, kaip butui, todėl kiekviena zona turi pakankamai erdvės judėjimui. Visas zonas jungia žali akcentai, o visumą sudaro balta bei pilka spalvos su ąžuolo intarpais. Naudojama daug juodo metalo, industrinio stiliaus detalių ir šviestuvų.

Vonios kambarys ir mažasis wc - itin šiuolaikiški, su industrinio stiliaus elementais, juodomis detalėmis, akmens imitacija.

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.