Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2018 m. birželio 18 d.

Dar niekada neturėjau tokio projekto, kuriame į 42 kv.m reikia sutalpinti be galo daug erdvių - vaikų ir tėvų zonas bei svetainę viename kambaryje, o virtuvėje - ir pačią virtuvę, ir dar darbo kampelį bei mini išlankstomą fotelį 1 svečiui paguldyti. Tai buvo didelis iššūkis - kaip viską maksimaliai sutalpinti ir neprigrūsti erdvių, kad būtų "oro kvėpuoti". Be visa to, kad dar ir skoningai atrodytų :)

Griauti pertvarų klientai nenorėjo, todėl turėjome, ką turėjome - 2 atskirus kambarius, uždarą ilgą koridorių/prieškambarį bei mažytį vonios kambarį. Prieškambarį išnaudojome spintoms, kurių bute labai trūko, tačiau dar yra pakankamai vietos laisvai judėti, o kad patalpa neatrodytų visiškai tamsi, durys į kambarius pasirinktos su stiklais.

Virtuvė - dar vienas ilgas ir siauras kambarys, todėl pagrindiniai baldai projektuojami vienoje pusėje. Kitoje tilpo išskleidžiamas valgomojo stalas bei minėtas išskleidžiamas fotelis. Stengiausi išlaikyti vientisą spalvų gamą ir kažkaip specialiai neišskirti darbo zonos. Fotelis padiktavo šios zonos spalvinių akcentų spalvą - tamsiai mėlyną.

Svetainėje laikomasi to paties korpusinių baldų stiliaus, tačiau kaip spalvinis akcentas, atsiranda žalia spalva. Pradinėje patalpos dalyje suprojektuota svetainės zona su maksimaliu kiekiu aukštų spintų ir sofa-lova, ant kurios miegos tėvai, o tolėliau - 2 atskiros lovos vaikams su rašomuoju stalu. Esant poreikiui, tarp sofos ir vienos vaikų lovos, bus galima pastatyti pusiau atvirą lentyną.

Vonios kambarys - vos 2,3 kv.m. tad čia tilpo tik pusapvalė dušo kabina, nedidelis praustuvas su spintele ir pastatomas unitazas su spintelėmis virš jo. Skalbimo mašina vietą atrado virtuvėje.  Pabrėžiu, jog butas yra senos statybos, tad kambariuose yra visokių vamzdžių, kurie turėjo įtakos projektui.

  Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.