Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2019 m. sausio 2 d.

Šiame name puikiai sutilpo visos pagrindinės funkcijos ir kambariai, o ateityje užsakovai įsirengs ir mansardą, kurioje suprojektuoti du vaikų kambariai su san.mazgu. Pirmame aukšte esantis vaikų k. ateityje taps erdvia drabužine.

Visuose kambariuose jaučiamas skandinaviško stiliaus paprastumas, lakoniškumas. Derinama balta, ruda, pilka spalvos, naudojami mediniai stalviršiai. Užsakovai norėjo šiuolaikiško interjero - manau pavyko tokį sukurti :)

Kaip dažniausiai būna, čia virtuvė sujungta su svetaine. Svetainėje atsisakyta didelės kampinės sofos, vietoje kurios naudojamos lengviau atrodančios trivietės sofos ir fotelis. Atskiros valgomojo zonos nėra - pagrindinis valgymas vyks prie salos. Kad mažame name būtų daugiau vietos daiktams laikyti, per visą TV sieną suprojektuotos spintelės bei tam pačiam tikslui išnaudota vieta po laiptais.

Miegamajame derinome IKEA baldus (lovą bei naktines spinteles) ir specialiai projektuojamus baldus - komodą su kosmetiniu staliuku ir spinta. Galvūgalio sienai pasirinkome tamsesnę rudą spalvą, o virš lovos pakabinome klientų jau turimą paveikslą.

Vonios kambarys - labai erdvus tokios kvadratūros namui, tad čia sutilpo ir vonia, ir dušas, ir wc su bide bei nemažas praustuvas su papildoma spintele. Derinome kelių atspalvių pilkas plyteles. Tambūras - be galo mažiukas, todėl stengiausi suplanuoti maksimaliai daug erdvės bent jau einamiems rūbams. Vaikų kambarys planuotas vien tik su IKEA baldais.

 Daugiau nuotraukų - apačioje esančioje galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.