Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2017 m. gruodžio 13 d.

Šio kotedžo interjero kūrimas man buvo vienas malonumas. Puikiai pavyko atrasti santykį su užsakove, tad pasiūlyti sprendimai praktiškai visada tikdavo iš pirmo karto :) Kadangi man ši stilistika taip pat artima, dirbti buvo dar lengviau. Įdomumo dėlei, parengti visą projektą (su brėžiniais, kurių čia nekeliu), užtruko 3 mėnesius. Kaip užsakovei sekėsi su manimi dirbti - skaityti pačioje apačioje (atsiliepimas).

Man teko projektuoti viso kotedžo kambarius, išskyrus katilinę ir garažą. Na, ir vizualizacijų nedariau skalbyklai ir drabužinei, tad darbelio buvo nemažai :) Kotedže gyvens 4 asmenų šeima, kuri itin moderni ir vertinanti patogumą bei funkcionalumą. Vienas pirmų norų buvo daug šviesos. Kadangi langai praktiškai iki lubų, o lubos gana aukštos, šviesos jau nemažai, tačiau užsakovei ir balta spalva prie širdies, tad interjeras gavosi išties šviesus, kur ne kur įterpiant turkio/mėlynos spalvos akcentus.

 

Užsakovė tvirtai žinojo, ko nori ir ko jos šeimai reikia, tad buvo išvengta didelių korekcijų. Beveik visi kambariai išnaudoti iki maksimumo. Jų plotai nedideli, tačiau išnaudoti funkcionaliai, gal tik miegamasis liko tuštokas, tačiau daugiau baldų ten buvo nereikalinga. Visos pertvaros jau stovėjo, tad jos nebuvo judinamos. Tiesa, atsirado kelios naujos pertvaros vonios kambariuose, nes reikėjo suformuoti nišas ir paslėpti unitazų rėmus.

Svetainė - labai nedidelė ir kompatiška, na, o valgomasis turi savo atskirą kampą. Abi zonas jungia be galo gražūs dryžuoti tapetai. Virtuvė - itin paprasta ir minimalistinė, o jos akcentu tapo gėlėtas roletas su fototapetu. Visame kotedže naudojamas marmuras, o mano aprašyti fototapetai atrado vietą laiptinėje per visus aukštus ir miegamajame.

Kotedže yra du vonios kambariai. 2 aukšte esantis labiau vyriškesnis, tad ten vyrauja pilka spalva, o 3 aukšto vonia - elegantiškesnė su daugelio mėgstamu baltos ir medžio deriniu. Abu vonios kambariai - ilgi ir siauri, tad baldų plane galite pasisemti idėjų savo vonioms, jeigu ir pas jus situtacija panaši.

Vaikų kambariai - identiški savo baldų išdėstymu ir baldais. Skiriasi tik fototapetai, kurie buvo klientės pageidavimas. Darbo kambarys - itin mažas. Jame reikėjo sutalpinti tiek sofą, kuri išsiskleistų, tiek darbo stalą ir lentynas papkėms laikyti, tad stalas suprojektuotas be jokios atramos ant žemės (mat išskleidus sofą, ji palįs po stalu). Tambūras tokio paties stiliaus, kaip ir visas kotedžas. Man patiko, kad visur naudojamos ne stumdomų durų spintos, o varstomų durų. Jos atrodo žymiai elegantiškiau, o ir vietos užima mažiau (tik reikia turėti vietos durims atidaryti).

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.