Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2015 m. kovo 17 d.

Užsakovai - botanikas ir biologė, kurie pageidavo jaukaus interjero. Bendras koloritas - rudas, dramblio kaulo su kai kur įsiterpiančiais žalsvais tonais. Buvo projektuojama svetainė, sujungta su virtuve ir valgomuoju, pereinanti į prieškambarį, miegamasis, vonios kambarys bei svečių kambarys, kuris dabar bus ir darbo vieta, o vėliau - vaikų kambarys.

Kadangi svetainėje yra labai ilga siena, ji išnaudota lentynoms, spintelėms, TV zonai, o tarp apatinių ir viršutinių spintelių ateityje užsakovai galės įtalpinti akvariumą, kuris yra jų planuose. Taip pat ant apatinių spintelių padaryta ir prisėdimo zona šalia prieškambario. Valgomasis įkomponuotas jaukiame kampelyje, kuris tarsi atskirtas nuo bendros erdvės, bet tuo pačiu puikia dera tiek su svetaine, tiek su virtuve. Užsakovams buvo pateikti įvairūs apdailos variantai: nuo parketlenčių ant sienų ir lubų iki įvairių tapetų. Virtuvės zonoje papildomai suprojektuota sala su stalčiais bei knygų lentyna.

Miegamasis - be galo ramus, atpalaiduojantis savo spalvų gama, o svečių kambarys darytas taip, kad nereiktų nei sienų perdažyti, nei tapetų keisti. Kai tik atsiras vaikas, kambarys bus pritaikytas bet kuriai lyčiai. Vonios kambarys - labiau kontrastingas, nes norėta tamsesnių spalvų. Visumoje, buto interjeras atrodo vientisai ir tikrai jaukiai.

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.