Turite klausimų?
Siųsdami užklausą, sutinkate su mūsų privatumo politika.
2017 m. sausio 17 d.

Su užsakove pradėjom bendrauti dar 2016 metų balandį. Kadangi skubos nebuvo, mano darbo dalis užtruko nemažai, nes tai atostogos per tą laiką iškrito, tai skubesnių darbų buvo, tai dar kas nors :) Galų gale, po 9 mėn. (kaip simboliška) užsakovė jau turi viso namo interjero projektą, tad prasidėjus statyboms (taip, jos dar neprasidėjusios), turės tikrai daug informacijos ir sprendimų. Šis projektas pareikalavo nemažai darbo, nes vietos viskam sutalpinti nebuvo labai daug. Ypač maži vonios kambariai, miegamasis taip pat maksimaliai apstatytas, kiek leido galimybės ir norai. Mansardoje įrengta mini poilsio zona, kur šeima žiūrės filmus per projektorių. Taip pat ten numatyta mini darbo zona, suprojektuota daug spintelių ir labai mielas kampelis. Jis gali tarnauti kaip jauki zona vaikams žaisti, o atvykus svečiui - kaip vieta jam pernakvoti.

Visuose kambariuose išlaikytas lengvos klasikos ir modernaus stiliaus mišinys. Vyrauja balta ir pilka spalvos su ryškesniais akcentais. Virtuvėje suprojektuotas nemažas kiekis spintelių bei valgomojo zona. Aukštų spintelių blokas atskiria virtuvę nuo svetainės, o viena dalis tarnauja ir kaip svetainės indauja. Svetainė - itin atvira ir neperkrauta. Ši zona projekto metu buvo keista (kaip ir svečių vonios k.) dėl sudėtingos situacijos su židiniu ir laiptais. Situacija - išties nestandartinė, tad buvo atsisakyta televizoriaus pirmame aukšte. Laiptai bus su turėklais - jų vizualizacijose nevaizdavau. Parinktas lengvai atrodantis židinys - krosnelė, o ant sienos su laiptais suplanuota nuotraukų galerija.

Vaikų kambariai projektuoti pagal vaikučių norus ir charakterius. Berniuko kambaryje vyrauja rudi ir žali tonai, o miesto vaizdai - iti mėgstama vaikinų detalė, tad ir paaugus ji neturėtų atsibosti. Mergaitės kambarys - funkcionalus ir jaukus, o po langu suprojektuotas suoliukas greičiausiai bus jos mėgstamiausia vieta :)

Užsakovė tėvų miegamajame pageidavo drabužinės už lovos, tad tiek ji, tiek vyras turi savo pusę rūbams, kuri uždengiama užuolaidomis. Kambarys nedidukas, tad dėl minėto drabužinės sprendimo tilpo tik 160x210 dydžio lova. Iš šio kambario galima patekti į atskirą vonios kambarį, kuriame vyrauja žydra ir dramblio kaulo spalva. Svečių/vaikų vonios kambaryje - žemiškos spalvos ir netikėtai gerai įsikomponavusi tokioms erdvėms itin tinkanti RAVAK Avocado kolekcijos vonia bei praustuvas. Užsakovė pageidavo įtalpinti ir pisuarą, tad ilgai ieškojus, koks santechnikos išdėstymo variantas geriausias, turint omeny, kad šio kambario lubose bus ir židinio vamzdžiai, buvo pasirinktas šis variantas. Skalbimo mašina bei džiovyklė suprojektuotos mansardoje.

Bendravimas vyko tik internetu, kaip užsakovei sekėsi taip dirbti, galite paskaityti pačioje apačioje!

 Daugiau vizualizacijų - apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.