Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. sausio 21 d.

Teksto autorius: Evelina

Baltos plytos greičiausiai dažniau matomos skandinaviško stiliaus interjeruose, na, o baltas plyteles galima pamatyti bemaž kiekvienoje vonioje ir vis dažniau virtuvėje, kalbant Lietuvos mastu. Bet kokiu atveju siūlau nebijoti baltos spalvos ir prisiminti, jog balta spalva atspindi šviesą ir jūsų erdvę pavers šviesesne be papildomų priemonių.

Plyteles, be abejo, bus lengviau nuvalyti ir atnaujinti, nei plytų sieną, bet saugant ir prižiūrint, drąsiai galima rinktis plytas, žinoma ne vonios kambaryje dėl savaime suprantamų priežasčių.

Man asmeniškai tobuliausiai atrodo padaužytos ( geriau jau ne specialiai), daug ką mačiusios ir jautusios plytos, kurias panorėjus galima perdažyti bet kokia spalva. Kad ir apsilankiusi valdovų rūmuose likau sužavėta ten glūdinčiomis autentiškomis plytomis, kurios nuostabiai derėjo su stiklu ir betonu (nors gal tam nuostabiam jausmui įtakos turėjo pats faktas, kad esu valdovų rūmuose ir pati istorija). Tad jei tik randate plytų mūro gabaliuką, neskubėkite jo griauti. Užeikite į e-interjeras puslapį ir peržvelkite, kaip plytos atrodo kituose interjeruose, "vdrug" apsigalvosite ir išsaugosite nuostabią tekstūrą!

casatreschic.blogspot.combaltas interjeras

lifestyleblogs.sedarbo stalo idėjos

laurenheinz-roe.blogspot.comdrabužinės idėjos

hijadtigre.tumblr.comsienų apdaila

tcocdn.comšviesus interjeras

blueberryhome.frbaltos plytelės virtuvėje

thedesignfiles.netbaltų plytelių siena

architonic.combaras virtuvėje

decor8blog.comnubyrėjusių plytų siena

desiretoinspire.netplytelės virtuvėje

decorology.blogspot.comvonios interjeras

homedesign.lakbermagazin.huskandinaviška vonia

ejevintage.livejournal.combaltos plytos, plytelės interjere

mojstan.netmiegamojo sienos

decor8blog.commiegamojo interjeras

decor8blog.combaltos plytos miegamajame

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.