Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. liepos 14 d.

Teksto autorius: Evelina

Kai kurie suaugę niekaip neišauga iš vaikystės, bet čia nieko blogo. Viena šeima nusprendė gyventi praktiškai "Žvaigždžių karuose" ir neslėpsiu, jog toks sumanymas man atrodo laaaabai rizikingas. Investuoti nemažai lėšų į tai, kas visai greitai gali imti ir atsibosti ar pradėti erzinti - ne man, bet turint daug money money greitai galima viską pakeisti į kito filmo scenarijų. Beje, matosi, kad jų šeimai netrūksta - pažvelkite, kiek technikos pridėta spintoje ir ne tik joje. Ligne Roset sofa irgi daug ką pasako. Bet kokiu atveju, kiekvieno pomėgiai skirtingi - gal tai buvo jų gyvenimo svajonė, kurią padėjo įgyvendinti talentingi architektai. Spėju, čia laimingiausi vaikai, tėtis ir tik po to mama (tie stereotipai) :)

Šio 132kv.m namo Taivane išdėstyme yra viena mums neįprasta vieta, nes mes iš kitos geografinės zonos. Iš lauko patenkama iškart į bendrą svetainės ir valgomojo zoną, kas Lietuvoje būtų visiška nesąmonė. Visa kita - daugmaž standartiška, tik virtuvė ganėtinai ilga ir siaura ir keliuose kambariuose suprojektuotos funkcionalios palangės, kurių forma persikelia ir į namo architektūrą. Pastebėjau, jog Azijos šalyse plačios palangės labai populiarios.

"Žvaigždžių karų" tematika labai pasiteisino vaikų kambaryje. Nagrinėti kažką labai smulkiai nematau prasmės - viskas čia nurauta ir kur pažvelgsi - ten netikėtumai ir standartų laužymas. Gal tik miegamasis telpantis į lietuvio standartus.

Dabar sunkiausia dalis. Nesu žiūrėjusi šio filmo, todėl galiu neteisingai kažką parašyti (rašysiu angliškai), bet architektai sako, jog šiame interjere atsispindi Vader Darth Vader,  Imperial Army TIE fighter, Darth Maul ir Millennium Falcon pėdsakai. Ar tikrai? Pastebite juos? :) Vienok, dizaino prasme namas tikrai įdomus!

archdaily.comnamo planas

archdaily.cominterjeras taivane

archdaily.cominterjeras pagal filma

archdaily.comnestandartinis interjeras

archdaily.comligne roset sofa

archdaily.comstar wars interjeras

archdaily.cominterjeras pagal star wars

archdaily.comidejos spintai

archdaily.comgeltona sofa

archdaily.comstar wars interior

archdaily.cominterjeras pagal zvaigdziu karai

archdaily.comteminis interjeras

archdaily.commedis ant sienu

archdaily.comgeleta siena miegamajame

archdaily.comberniuko kambarys idejos

archdaily.comkambarys pagal zvaigzdziu karus

archdaily.comzvaigzdziu karu kambarys

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.