Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. vasario 2 d.

Teksto autorius: Evelina

Spalvingas ofiso interjeras, kupinas polėkio ir tikriausiai nesibaigiančių idėjų. Kai kurios vietos šiame ofise man nepatiko, tad nepublikuoju jų. Visas nuotraukas rasite nuotraukų šaltinyje (tik paminėsiu, jog ten suprojektuoti tokie keisti aštuoniakampiai mediniai tūriai pasisėdėjimui, bet na man asmeniškai jie ten niekaip neįsipaišo. Šiuo atveju šiek tiek persistengta). Bet kokiu atveju, yra tikrai įdomių sprendimų, kuriais ir pasidalinsiu.

Interjerą kūrė sudija O+A, užsakovai – San Franciske dirbantys belaidžio interneto kompanijos darbuotojai. Erdvė padalinta į du aukštus, siekiant padidinti natūralios dienos šviesos srautą bei atsižvelgus į pačių darbuotojų norus ir pasiūlymus. Milžiniškos lentos ir kreidinės lentos paviršiai leidžia darbuotojams rašyti, eskizuoti savo sumanymus bei idėjas, kur čia pat ant kamštinio paviršiaus visas idėjas galima tvarkingai prisegti.

Ryškiai pastebimas kiliminės dangos, medienos derninimas tarpusavyje, įnešant ir šiek tiek žalumos. Koridoriai yra pakankamai platūs ne tik vaikšiojimui, tačiau ir važinėjimui dviračiu ar riedlente (sakyčiau įdomi mintis sumažinti ir taip mažą vaikščiojimą pėsčiomis).

Labai patiko žali elektros laidai, nutiesti per baltas sienas iki betoninių lubų, kurie ypač pabrėžia šviesos šaltinius, t.y. lubinius šviestuvus ir šiek tiek primena bevielio ryšio ir apskritai bet kokio ryšio tinklus, sąsajas ir t.t. – labai simboliška.

Pastebima labai daug pasisėdėjimo, "lounge", poilsio zonų. Jei šioms erdvėms skiriama tiek daug erdvės, būtų įdomu pamatyti darbo vietas, nes susidaro toks įspūdis, kad ten niekas nedirba, o ateina į darbą, sėdi, šnekučiuojasi, valgo ir važinėja ilgais ofiso koridoriais :) Spėju, jog šiose erdvėse dirbama, bet labiau kūrybiškai, o ne techniškai.

Greičiausiai kabinetams buvo skirta mažiau dėmesio, bet labai tikiuosi, kad jie ne tokie spalvingi ir ryškūs - greičiausiai po kiek laiko susikaupti būtų ne tik sunku, bet ir neįmanoma, o toks interjeras, kokį matome čia, tikrai turėtų padėti pasisemti įkvėpimo ir jėgų tolesniems darbams!

Patarčiau nuotraukas peržiūrėti paspaudus ant jų - kažkodėl prasta kokybė.

dezeen.compriimamasis

dezeen.combetoninės lubos

dezeen.comminkšta zona ofise

dezeen.comidėjos ofiso interjerui

dezeen.comminkšti suoliukai

dezeen.comspalvingas ofisas

dezeen.comsiena eskizavimui, rašymui

dezeen.comofiso interjeras

dezeen.comkoridorius viešoje erdvėje

dezeen.comlaidų grafika ant sienos

dezeen.comerdvė pasisėdėjimui

dezeen.comminkšti boksai

dezeen.comofiso virtuvėlė

dezeen.combaro kėdės

dezeen.commuzikos kambarys ofise

dezeen.comeskizavimo paviršius

dezeen.comspalvingi kambariukai

dezeen.comterasa ant stogo

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.