Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. liepos 11 d.

Teksto autorius: Evelina

Pop art stilius interjere atpažįstamas iškart. Akcentuojama dinamika, stilizuotas dekoratyvumas, abstraktumas, asimetrinė kompozicija, ryškios spalvos. Būdingas masinės kultūros suformuotų dalykų vaizdavimas, kaip, pavyzdžiui, reklama; darbai panašūs į žurnalų puslapių iškarpas, plakatus (pagal wikipedijos apibūdinimą).

Pop art stiliaus pradininkais laikomi reklamos, komiksų kūrėjai - iliustratoriai. Jo moto - atskleisti masinio vartojimo estetiką. Tai materialistinis stilius, atspindintis vartotojiškąją epochą. Jis yra šiek tiek naivus, šiek tiek „lėliškas" ir nežemiškas, bet tuo pačiu maksimaliai komfortiškas ir funkcionalus.

Mylimiausia medžiaga - plastikas. Pop-artui būdinga viskas, kas yra dirbtina, ir plastikas tai labiausiai atspindi. Kuo labiau jaučiamas medžiagos dirbtinumas, kuo dirbtinesne faktūra ji pasižymi, tuo labiau ji tinka šiam stiliui. Iš esmės pop art'as neturi kategoriškų apribojimų nei projektuojant erdvę, nei parenkant spalvas, dekorus ar akcentus. Kuriant šiame stiliuje svarbiausia pasinaudoti jo teikiama laisve ir pajusti ironijos prieskonį, žinant, kad laviruojama ant kičo ribos. Šaltinis allconstructions.com .

Na, o dabar apie patį ofisą. Ofisas suskirstytas į tris dalis, kurias pažymi vis kitoks šūkis. "THINK" dalyje vystomos idėjos ir planai, t.y. pati pradinė bet kokio projekto dalis. Joje suprojektuotas idėjoms generuoti labai tinkantis sodas, biblioteka ir Leidse aikštė.

"DO" dalyje visos idėjos pereina jau į realesnį lygį, kuriame jos yra plėtojamos ir prie jų dirba savo srities profesionalai.

"MAKE" dalis - realizavimo dalis, kur darbuotojai dirba prie  projektavimo, vizualizavimo, filmų darymo ir t.t Ir taip, jūs atspėjote, tai REKLAMOS agentūra

Laaabai kūrybiška erdvė, kaip jau minėta viršuje, atitinkanti pop art'o stiliaus bruožus. Gero ir kūrybiško darbo visiems dar dirbantiems!

psfk.comofiso priimamasis

psfk.comofiso interjeras

psfk.comidėjos sienoms dekoruoti

psfk.compop'art interior

psfk.compop art stilius

psfk.comdekoras aplink liftą

psfk.comžaliasis sodas ofise

psfk.comidėjos ofisui

psfk.comsienų dekoras

psfk.comryškūs akcentai interjere

psfk.comofiso kabinetas

psfk.comofiso valgykla

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.