Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. birželio 8 d.

Teksto autorius: Evelina

Ši dizaino studija Vengrijoje, Budapešte yra kažkas tokio, ką retai pamatysi. Nuostabiai atskleista dizaino studijos paskirtis, sukurta itin kūrybiška erdvė, kurioje greičiausiai gimsta puikios idėjos (sunku būtų įsivaizduoti dizaino studiją kabinete su rudu rašomuoju stalu, kambarine gėle ir baltomis žaliuzėmis).

Logotipe esanti K raidė yra tarsi pjūvis, kuris atsikartoja ir interjere skaidydamas patalpą į dvi skirtingas erdves. Interjere gausu laužytų kampų ir nors patalpos nėra didelės (100 kv.m), jos maksimaliai išnaudotos tam, kad kūrybiški žmonės galėtų laisvai dirbti.

archdaily.comstudijos planas

archdaily.comdizaino studijos interjeras

archdaily.comkoridorius

archdaily.comdarbo erdvė

archdaily.comkomiksų siena

Kiekvienoje patalpoje yra komiksų iliustracijų ar bent dalelė to ir kiekviena jų turi savo funkciją ir paskirtį. Pavyzdžiui, žodis "BOOM" slepia vandens šildytuvą, ant durų "užlipantis" užrašas "Believe in BETTER", pastūmus duris, virsta į "Believe in BEER" - aukščiausia klasė! :)

Kiekvienas užrašas ir kiekvienas žodis čia turi prasmę, yra apgalvotas ir suderintas su viskuo, kas yra aplinkui (net skirtinga grindų danga čia žiūrisi puikiai) ir nors aš šiaip tokių komiksinių elementų labai nemėgstu, bet šiems dizaineriams norisi tiesiog paploti už tokį sėkmingą interjerą.

archdaily.comslankiojančios durys

archdaily.comlentynos iš raidžių

archdaily.comkomiksai interjere

Šis kambarys man pats gražiausias. Turbūt kiekvienas dizaineris žino, kas yra "Lorem ipsum" ir kam jis naudojamas, tad stilizuotos raidės tiesiog tobulai derinasi ir prie kitos srities dizaineriams žinomai spalvų paletei, kuri rado vietą ant apvalaus stalo. Ir vėl, kaip rašiau anksčiau, kambarys skiriamas į dvi dalis, šiuo atveju į pilką ir baltą.

Linkiu Lietuvai daugiau tokių ofisų ir studijų, o savininkams nebijoti investuoti į jų interjerą, kuris greičiausiai atsiperka per minčių ir kūrybinės energijos pliūpsnius darbuotojams ir nekilnojamo turto vertę.

archdaily.comofiso interjeras

archdaily.comdizaino studija

archdaily.comlauko iškaba logotipas

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.