Susiję tag'ai
#Ofisas
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. gegužės 8 d.

Teksto autorius: Evelina

Ofiso interjeras dažnai būna švelniai pasakius nekoks: žmonės sugrūsti vienas šalia kito, jokio privatumo, o ką kalbėti apie darbo kokybę tokiomis sąlygomis. Kažkodėl iškart prieš akis iškyla per filmus rodomi ofisai, kur kaip skruzdėlytės darbuojasi stambios firmos darbuotojai.

Žinoma, kiekvieno ofiso interjeras privalo būti skirtingas dėl juose atliekamos veiklos: juk dizainerių ofisas bus tikrai kūrybiškesnis ir diktuos kitokius sprendimus nei teisininkų ofisas.

Šį kartą norėčiau pasidalinti idėjomis, kaip įsirengti ar atsinaujinti ofisą, o jei ofise nedirbate, galbūt kažkas sugalvos ir savo namuose kokią idėją panaudoti. Ateityje, manau, pasidalinsiu ir įkvepiančiais ofisų interjerais, bet šiam kartui - pavienės idėjos iš skirtingų ofisų.

Idėja Nr.1

Jei ofisas didelis, jame bus begalė jungiklių. Štai sprendimas, kaip stilingai gali atrodyti jungiklių "susibūrimas"... ir visai negadina vaizdo.

archdaily.com

Idėja Nr.2

Žaismingi užrašai ir iliustracijos ant stiklo - ne tik pagyvina monotonišką stiklo pertvarą, bet ir yra puiki nuoroda į kabinetuose vystomas veiklas ir pan. Čia jau kiekvieno fantazijos reikalas, kaip jas panaudoti.

roarhitect.ro

 

roarhitect.ro

Idėja Nr.3

Vis labiau populiarėjantis sprendimas ofisuose, esančiuose didelėse gamyklų ar apleistose patalpose - "box'ų" atsiradimas. Tai tarsi kambarys kambaryje, kas atrodo tikrai įdomiai, nestandartiškai ir originaliai. Pirmasis variantas labai jau tiesmukiškas - panaudoti konteineriai, tačiau yra begalė subtilesnių sprendimų.

weheart.co.uk

 

roarhitect.ro

 

archdaily.com

Idėja Nr.4

Vietoj įprastų minkštasuolių darbuotojams pailsėti ar lankytojams palaukti, galima panaudoti dirbtinę žolytę - kilimą, kuris ir pagyvins ofiso interjerą, ir pakels nuotaiką. Juk smagu, kai gamta persikelia ir į vidų!

archdaily.com

Idėja Nr.5

Ši idėja man be galo patiko ir tokios dar niekur nesu mačiusi! Idėja tokia, jog kiekvienas darbuotojas turi po savo mini šaldytuvą, sunumeruotą ir pažymėtą asmeniškai, kaip kam patinka. Iš tikrųjų, tai itin patogus sprendimas darbuotojų atžvilgiu, nes gauni bent dalį privatumo. Kita vertus, nepatogus sprendimas darbdaviams, nes visa tai užima gana daug vietos.

archdaily.comidejos ofiso interjerui

archdaily.comoffice ideas

Idėja Nr.6

Pats interjeras man nelabai prie širdies, bet patiko idėja, jog ant stiklo galima rašyti. Nereikia užsigriozdinti kambario su popieriais, be to, tai savotiškas durų dekoras ir patogumas!

homedit.comoffice ideas (2)

Idėja Nr.7

Vėlgi pasiūlymas, kaip kitaip gali atrodyti poilsio, prisėdimo vieta. Jau matytas box'ų stilius, bet juose yra vietos poilsiui, pašnekesiams ar lankytojams. Erdvė neuždaryta ir pusiau atvira - tai puikus akcentas ofisui!

architizer.comoffice lounge

1
Komentarai

thendral

Thanks For Your valuable posting, it was very informative.

(0) · (0) · Atsakyti · 2018 m. kovo 2 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.