Susiję tag'ai
#Šviestuvai#Valgomasis
Nepraleisk! Naujas video!
2020 m. kovo 17 d.

Teksto autorius: Evelina

Su tokia situacija susidurti teko tikrai ne visiems, bet jų, iš mano darbo praktikos, yra pakankamai. Ką daryti, jeigu nenorite/negalite virš valgomojo stalo kabinti šviestuvo?

susannacots.com

Kokia negalėjimo pakabinti šviestuvą priežastis? Jau pravedžioti apšvietimo taškai.

Kokia nenoro pakabinti šviestuvą priežastis? Pavyzdžiui, žadate statyti išskleidžiamą stalą ir išskleidus jis pasitrauktų į kitą vietą. Tokiu atveju, apšvietimas liktų šone, o ne virš stalo.

Išeitis - statyti toršerą, kurio korpusas lenktas, o jo gaubtas atsiduria virš stalo ir šviečia į apačią. Tokiu atveju net ir patraukus stalą į kitą vietą, galite patraukti ir toršerą - juk tai visai nesudėtinga. Žinoma, nepamirškite rozetės - pasižiūrėkite, kad laidas ją siektų ir atsiveskite rozečių keliose vietose, jeigu stalą stumsite pakankamai toli, kur nesiekia toršero laidas.

archilovers.com

cocolapinedesign.com

johnlewis.com

Tą patį toršerą galite laikyti šalia sofos - ten įprasta toršero vieta. Tuomet pastarasis šviestuvas apšvies kavos staliuką, o prireikus, jį patrauktsite prie stalo. Jeigu jūsų patalpa maža ir toršerui vietos nėra, galite ant sienos montuoti šviestuvą su ilgu korpusu ir nukreiptu į stalą gaubtu. Tiesa, tokie šviestuvai nėra pigūs, bet atlieka savo funkciją, taip pat jiems reikia iš anksto atsivesti laidą ar bent jau kažkur netoliese turėti rozetę.

homeworlddesign.com

1stdibs.com

Sakysite, o kam taip vargintis? Galima sudėti paprastus LED šviestuvus/paneles ir viskas. Galima, tačiau toks apšvietimas neatrodys jaukiai ir tikrai gerai neapšvies stalo. Įmontuojami lubose šviestuvai suteiks nebent bendrą apšvietimą, o virš stalo įprasta matyti pakabinamą šviestuvą - tai suteikia jaukumo ir funkcionalumo, todėl siūlau nesant galimybių įsirengti pakabinamą šviestuvą, apsvarstyti toršerą ar sieninį šviestuvą.

acnnhome.com

thedesignfiles.net

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.