Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. balandžio 12 d.

Teksto autorius: Evelina

Sputnik šviestuvai dabar išgyvena savo aukso amžių, o ypač šiais metais, kadangi, kaip jau esu rašiusi anksčiau, kosmosas yra viena iš pagrindinių 2016 metų interjero tendencijų. Šie šviestuvai tikrai primena kosmosą, ar ne? Kodėl toks keistas jų pavadinimas ir ką slepia jų forma?

Sputnik - tai pirmasis palydovas pasaulyje (rusų), paleistas į kosmosą 1957m. Netrukus jo forma buvo atkartota bei transformuota ir pritaikyta namams ir prasidėjo "atominis amžius". Iki šių dienų šie šviestuvai yra plačiai naudojami, ypač svetainėse, kur vyrauja saikinga prabanga ar truputis klasikos, tačiau Sputnik šviestuvai puikiai atrodo net ir vaikų kambaryje.

Dažniausiai jie sutinkami viduramžių stiliaus interjeruose, bet puikiai pritaikomi minimalistiniuose ar skandinaviškuose interjeruose. Iš tikrųjų jie tinka bet kur - erdvei suteikia prabangos ir puiku tai, jog dar ilgai (o gal ir niekada) neišeis iš mados, be to, atrodo ypač lengvai ir neapsunkina net pačios mažiausios erdvės.

Anksčiau tokių šviestuvų Lietuvoje neteko matyti, bet dabar tikriausiai vienokią ar kitokią šio šviestuvo modifikaciją gali pasiūlyti bet kuris gamintojas. Šviestuvai išskirtiniai savo struktūra - kiekviena lemputė turi savo atskirą "laikiklį" ir taip susidaro graži metalinių strypų kompozicija, dėl kurios dabar iš proto eina visas pasaulis. Visada - žalvario spalvos, nors pasitaiko ir sidabro spalvos ar juodų šviestuvų. Dabar tiek daug šio šviestuvo variacijų, jog kiekvienas ras labiausiai tinkantį prie erdvės.

bricobistro.comvonia aukstomis lubomis

sputnik

reptil.clubsputnik sviestuvas

wakecares.comsviestuvu idejos

thewonderfullymade.blogspot.ltvaiku kambario idejos

usualhouse.comghost chair

designtrends.commelynos sienos

sputnik sviestuvai

decorpad.comdarbo kambario interjeras

archiscene.netsputnik sviestuvai interjere

lumfardo.commodernus sviestuvas

lonny.comspalvingas interjeras

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.