Nepraleisk! Naujas video!
2018 m. rugsėjo 25 d.

Teksto autorius: Evelina

Dirbdama su privačiais klientais nuolat susiduriu su padorios kainos ir estetikos kilimų pasiūla internete. Kadangi dirbu nuotoliniu būdu, tai ir kilimų ieškau internete, o jų rasti ne taip ir paprasta. Turbūt niekam nebūtų šovusi mintis (tai girdėjau ir iš klientų), kilimų ieškoti Otto. Aha, būtent čia, visai atsitiktinai, radau didelį šiuolaikiškų kilimų pasirinkimą už protingą kainą, o visada galvojau, kad ten tik drabužiai :)

Taip pat maloniai nustebino, jog galimi įvairūs kilimų dydžiai. Savo ruožtu, išrinkau 15 įvairaus stiliaus kilimų - pamatysite, kokia jų įvairovė, o paspaudę ant nuorodų po nuotraukomis, pateksite į tiesioginę konkretaus kilimo nuorodą. Beje, Otto man visada pasitarnauja, ieškant kilimų vaikų kambariui arba prieškambariui (kai reikia siauro kilimo). Taip pat patinka, jog dažnu atveju galima rinktis iš kelių spalvų, kas leidžia kilimą pritaikyti prie platesnės spalvų gamos interjero.

 otto.lt

1 | 2 | 3

otto.lt

4 | 5

Dažniausiai kilimas naudojamas svetainėje po kavos staliuku (rečiau - po valgomojo stalu, miegamajame, virtuvėje, koridoriuje ar kituose kambariuose). Kokių taisyklių laikytis, kad jis nebūtų nei per mažas, nei per didelis, nes tai, ko gero, vienas didžiausių klaustukų renkantis kilimą?

Galimi keli variantai, priklausomai nuo to, kiek baldų bus statoma aplink/ant kilimo, bet visada galima daryti išimtis - priklauso nuo konkrečių baldų ir kilimo. Iš esmės, pirmasis variantas - kilimas nedidelis, minkštųjų baldų kojos stovi ne ant jo (išskyrus, kai yra kampinė sofa).

Antrasis - kilimas yra ilgesnis už sofą, o visų minkštųjų baldų kojos stovi ant jo. Galite vadovautis šia schema, kurioje pateikiau pagrindinius atvejus. Man labiausiai patinka, kai kilimas yra didesnis ir kojelės stovi ant jo.

otto.lt

6 | 7

otto.lt

8 | 9 | 10

Kalbant apie kilimo spalvos pasirinkimą, jeigu baldai yra neutralių spalvų, kilimas gali būti ryškesnis ir margesnis, o jeigu norite ryškesnių baldų, venkite margo kilimo. Tegul kilimas ir baldai nekonkuruoja, o papildo vienas kitą. Na, o jeigu mėgstate dekoratyvines pagalvėles, tiek kilimas, tiek minkšti baldai gali būti ramesni, o pagalvėlės - ryškesnės. Taip pat dažnai pagalvėlėms parenkama kažkuri spalva, iš esančių ant kilimo - taip atsiranda harmonija.

Iš patirties, lengviau derinti spalvas, kai didesni, masyvesni baldai yra neutralūs. Tuomet galite žaisti akcentinėmis spalvomis tiek ant kilimo, tiek ant pagalvėlių.

otto.lt

11 | 12

otto.lt

13 | 14 | 15

Jeigu norite peržiūrėti visus kilimus, spauskite čia. Šiuo metu svetainėje yra +4000 kilimų! Straipsnis parašytas, bendradarbiaujant su otto.lt

 

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.