Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. lapkričio 16 d.

Autorius: Evelina

Ar galite patikėti, jog kilimai ant sienų grįžta! Ir jie atrodo labai gerai, palyginus su tuo, kaip atrodo/atrodė Rusijoje :) Daugiausiai tai Maroko stiliaus kilimai su įvairiais raštais ir geriausiai jie atrodo mid-century ir boho stiliaus interjeruose.

Kokia prasmė kabinti kilimą ant sienos? Tai puiki interjero dekoro detalė, kuri patalpai suteikia minkštumo ir jaukumo,  o taip pat sugeria dalį garsų, tad kambariams su aidu tai puiki išeitis! Nežinote, kokį paveikslą kabinti ant sienos? Rinkitės kilimą su raštais :)

Kokiems kambariams toks sprendimas tinkamas?

Pavyzdžiai byloja, jog dažniausiai kilimas ant sienos kabinamas svetainėje, rečiau - miegamajame, o dar rečiau kituose kambariuose. Svetainėje ypač dažnai jį pamatysite virš komodos ar vinilinių plokštelių spintelės, o miegamajame - virš lovos. 

p.s. Surinkti pavyzdžių šia tema mane paskatino viena moteris, kuri man parašė užklausą ir prašė patarimo bei užsiminė, kad norėtų pakabinti kilimą ant sienos. Iš pradžių į tai žiūrėjau skeptiškai, tačiau pradėjus ieškoti pavyzdžių, akys atsivėrė! Neberandu jūsų laiško, bet sakėte, jog skaitote, tai tikiuosi rasite idėjų sau dėl kilimo ant sienos :)

apartmenttherapy.com

housemixblog.com

makelyhome.com

spirossoulis.com

lakberinfo.hu

magicdreamlife.com

designsponge.com

nostalgiecat.blogspot.lt

pampa.com.au

elledecor.com

2
Komentarai

Giedre

Baisu.nė vienoj foto nėra gražu, neskaitant to, kad tai- dulkių rinkyklos.

 

(3) · (4) · Atsakyti · 2017 m. lapkričio 18 d.

Evelina Aleliūnienė

Kaip siurbiam kilimą ant žemės, taip siurbti reiktų ir ant sienos. Jį juk galima nusiimti :)
O dėl to, ar baisu, ar gražu - kiekvieno skonio reikalas.

(2) · (0) · Atsakyti · 2017 m. lapkričio 21 d.

Reklama

Tai bohemiškas pasaulėlis, kuriame gyvena žemiškos, rankomis žmonių kurtos brangenybės. Jeigu dar paprasčiau - tai marokietiškų namų dekoro detalių e-parduotuvė alsuojanti Bohema. Čia rasite unikalius kilimus, pledus, pagalvėles, pufus bei kitokius autentiškus aksesuarus.

1000-welcomes.com

Autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Konsultacija internetu