Nepraleisk! Naujas video!
2017 m. lapkričio 16 d.

Teksto autorius: Evelina

Ar galite patikėti, jog kilimai ant sienų grįžta! Ir jie atrodo labai gerai, palyginus su tuo, kaip atrodo/atrodė Rusijoje :) Daugiausiai tai Maroko stiliaus kilimai su įvairiais raštais ir geriausiai jie atrodo mid-century ir boho stiliaus interjeruose.

Kokia prasmė kabinti kilimą ant sienos? Tai puiki interjero dekoro detalė, kuri patalpai suteikia minkštumo ir jaukumo,  o taip pat sugeria dalį garsų, tad kambariams su aidu tai puiki išeitis! Nežinote, kokį paveikslą kabinti ant sienos? Rinkitės kilimą su raštais :)

Kokiems kambariams toks sprendimas tinkamas?

Pavyzdžiai byloja, jog dažniausiai kilimas ant sienos kabinamas svetainėje, rečiau - miegamajame, o dar rečiau kituose kambariuose. Svetainėje ypač dažnai jį pamatysite virš komodos ar vinilinių plokštelių spintelės, o miegamajame - virš lovos. 

p.s. Surinkti pavyzdžių šia tema mane paskatino viena moteris, kuri man parašė užklausą ir prašė patarimo bei užsiminė, kad norėtų pakabinti kilimą ant sienos. Iš pradžių į tai žiūrėjau skeptiškai, tačiau pradėjus ieškoti pavyzdžių, akys atsivėrė! Neberandu jūsų laiško, bet sakėte, jog skaitote, tai tikiuosi rasite idėjų sau dėl kilimo ant sienos :)

apartmenttherapy.com

housemixblog.com

makelyhome.com

spirossoulis.com

lakberinfo.hu

magicdreamlife.com

designsponge.com

nostalgiecat.blogspot.lt

pampa.com.au

elledecor.com

2
Komentarai

Giedre

Baisu.nė vienoj foto nėra gražu, neskaitant to, kad tai- dulkių rinkyklos.

 

(3) · (4) · Atsakyti · 2017 m. lapkričio 18 d.

Evelina Aleliūnienė

Kaip siurbiam kilimą ant žemės, taip siurbti reiktų ir ant sienos. Jį juk galima nusiimti :)
O dėl to, ar baisu, ar gražu - kiekvieno skonio reikalas.

(4) · (0) · Atsakyti · 2017 m. lapkričio 21 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Reklama

Tai bohemiškas pasaulėlis, kuriame gyvena žemiškos, rankomis žmonių kurtos brangenybės. Jeigu dar paprasčiau - tai marokietiškų namų dekoro detalių e-parduotuvė alsuojanti Bohema. Čia rasite unikalius kilimus, pledus, pagalvėles, pufus bei kitokius autentiškus aksesuarus.

1000-welcomes.com

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.