Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. spalio 3 d.

Teksto autorius: Evelina

Įkvėpimas reikalingas kiekvienam, ypač, kai kalba pasisuka apie namus ir interjerą. Instagram puikiai tinka įkvėpimo paieškoms, o kad paieškos netruktų per ilgai, siūlau 10 paskyrų, kurias tikrai verta sekti. Trumpai apibūdinsiu kiekvieną iš jų ir palinkėsiu įkvepiančios kelionės virtualiais takais :)

10 istagram paskyru, kurias verti sekti

14449081_614245668736789_66323000948948992_n
13694379_508662642653013_1713581119_n

Išskirtinai rožinių, baltų ir pilkų atspalvių nuotraukos, kuriose vyrauja vaiko kambarys bei detalės susijusios su juo. Romantiškos sielos moterims ši paskyra tikrai patiks!

2 vaikų mama ir prancūzų kalbos mokytoja dalinasi savo namų interjero detalėmis bei maisto kompozicijomis ant lovos, kas atrodo be galo viliojančiai! P.s. rožinės ir pilkos spalvų čia taip pat nemažai.

Mane sužavėjo vientisa nuotraukų nuotaika - prislopintos, gilios spalvos ir visiška ramuma. Rasite ne tik interjero nuotraukų, bet ir maisto kompozicijų, akimirkų iš kelionių.

Katy yra produktų stilistė ir tai puikiai matosi. Daug nuotraukų iš jos pačios skandinaviško stiliaus namų, kurios įkvepia gyventi gražiau!

N-U-O-S-T-A-B-I paskyra ir nenuostabu, kodėl ją seka net 186 000 žmonių! Kažkoks neapsakomas jausmas apima žiūrint į visas kompozicijas ir nuostabius pastatų fasadus. Kiekviena nuotrauka tarsi atskiras meno kūrinys, kuriame preciziškai suderintos spalvos. Kas nori pasimokyti spalvų derinimo bei kompozicijos pagrindų - drąsiai nagrinėkite Julios paskyrą.

Viešųjų erdvių, pastatų, miestų ir interjerų nuotraukų rinkinys, nešantis ramią nuotaiką. Nuotraukos neskatina skubėti, veikiau - atvirkščiai, o man tai labai patinka.

Žinote spalvą, pavadinimu "Beige"? Tikriausiai taip. Tai visa ši paskyra yra kupina rudų atspalvių ir natūralumo. Mėgstančios kaimą ir sodybas, tikrai atras sau įkvėpimo.

Skandinaviško stiliaus gerbėjams - kasdienė dozė šio stiliaus interjerų. Geriau įkvėpimo ir pavyzdžių ieškokite čia, o ne lietuviškose svetainėse.

Klara dalinasi savo namų interjero nuotraukomis. Skandinaviškas stilius valdo! Beje, labai fainas berniuko kambarys :)

Ieškantiems įkvėpimo, kaip dekoruoti savo namus skandinavišku stiliumi, siūlau peržiūrėti Alexandros nuotraukas.

Na ir žinoma, galite sekti mano asmeninę paskyrą :)

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.