Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. balandžio 3 d.

Teksto autorius: Evelina

Ar pamenate nuotrauką, kurią vakar įkėliau į Facebook paskyrą?

cocolapinedesign.comlova po langu

Kai kas ją matė, kai kam ji nauja, o man ji superinė ! Be galo jaukus kampelis ir kaip tyčia šiandien aptikau buto, kuriam priklauso šis kampelis nuotraukas, todėl skubu dalintis su Jumis.

Tokių perliukų galima rasti mano bene mėgstamiausiame skandinavų nekilnojamo turto puslapyje stadshem.se, bet aš nespėjau pamatyti originalaus skelbimo ir niekur nerandu buto ploto. Bet galima pasakyti, kad jis tikrai nedidelis, nes kiekvienas kampelis išnaudotas itin sumaniai ir sufleruoja vietos trūkumą. Kad ir viršuje esanti miegamojo nuotrauka: nuostabiai išnaudota erdvė po langu, o čiužinys įspraustas tarp sienų. Ant palangės - itin jaukus interjero detalių kampelis, minkštos, lengvos užuolaidos ir tiek žinių - puikiam miegui nebūtina lova vidury kambario.

Svetainėje vietos taip pat ne fontanai, todėl sofa pastatyta po langais. O kodėl gi ne? Aukštis geras, niekas nieko neužstoja, tik įdomu, ar po langais yra radiatoriai. Ir vėlgi - ypatingas lengvumas ir meistriškas baldų bei tekstilės parinkimas leidžia užmiršti, jog dairomės po mažos kvadratūros butą.

Kiek žemiau matome ir miegamojo kampelį, kuriame dar telpa nedidelis staliukas ir drabužinė (dešinėje pusėje, žiūrint į staliuką). Dalį jaukumo sukuria kampe pastatytas pufas bei pagalvės, kurios gali būti naudojamos atėjus svečiams.

cocolapinedesign.comsofa svetaineje po langu

cocolapinedesign.comskandinavisko stiliaus svetaine

cocolapinedesign.comskandinavisko stiliaus buto interjeras

Galbūt tai vis dar svetainė, galbūt jau kitas kambarys, tačiau noriu atkreipti dėmesį į minimalią, bet jaukią darbo zoną. Stalas - lengvutis, nes neturi kojų, tvirta grandinė tai viskas, ko jam reikia. Be galo įdomus spintos sprendimas, kuris įneša natūralumo dvelksmo ir kaimiškos nuotaikos. Mini durelės į kažkur ir vėl rodo vietos trūkumą. Židinys yra turbūt pats pagrindinis jaukumo garantas, bet man dar labai patinka eglutės rašto grindys :)

cocolapinedesign.comeglutes rasto grindys

cocolapinedesign.commini darbo zonaTies virtuve esanti niša išnaudota valgomajam stalui ir nors atrodo "ant ribos", kad vos įmanoma įeiti į virtuvę, bet man tai nemaišo. Žmonės norėjo 6 vietų valgymui, todėl automatiškai atsirado ganėtinai didelis stalas, bet tikrai ne masyvus. Virš jo esanti veidrodžių kompozicija tarsi išbaigia šią zoną, šiek tiek ją praplečia ir sukuria iliuziją, jog tai paveikslai :)

cocolapinedesign.comvalgomojo stalas

cocolapinedesign.comnedidelio buto interjeras skandinaviskai

cocolapinedesign.comveidrodziai virs stalo

Virtuvė - mažiausiai jauki. Man viską gadina juodai baltos grindų plytelės ir sieninės plytelės su juodomis siūlėmis. Tikrai buvo galima šioje vietoje apsieiti ir be juodos spalvos. Dar gerai, kad stalviršis medinis, o tai būtų visai liūdna.

cocolapinedesign.comskandinavisko stiliaus butas

cocolapinedesign.comskandinaviska virtuve

cocolapinedesign.comskandinavisko stiliaus virtuvep.s. Prašau visų, kurie dar nepildė anketos apie šį tinklaraštį, tai padaryti. Ją rasite čia. Ačiū labai :)

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.