Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. rugpjūčio 30 d.

Teksto autorius: Evelina

Pripažinkime, jog radiatorius dažniausiai nėra labai graži interjero puošmena, nebent galite sau leisti įmantraus dizaino (taip pat brangų) produktą.

Tikrai yra situacijų, kai radiatorių paslėpti yra būtina ir ką tokiu atveju daryti? Kaip paslėpti radiatorių?? Bent jau Amerikoje uždengimai radiatoriams yra tokie populiarūs, kad ieškodama pavyzdžių, turėjau nemažai laiko skirti tam, kad atrinkčiau kelis geriausius. Šių uždengimų įvairovė be galo didelė, nes galima sukurti vis skirtingą perforaciją ir vaizdą. Dažniausiai šie uždengimai gaminami iš medžio, tačiau yra variantų ir iš metalo. Sako, jog medis geriausia, nes mažiau kenkia ir leidžia geriau cirkuliuoti orui.

Jeigu nusprendėte gamintis tokią plokštę, nepamirškite palikti skylučių ar tarpelių (ertmių), kad oras galėti laisvai cirkuliuoti. Taip pat stenkite neuždengti radiatoriaus aklinai, palikite galimybę uždengimą nuimti, atidaryti dureles ar kitaip patekti prie radiatoriaus.

Išnaudoti radiatorių galima įvairiai: pastatyti suoliuką, padaryti spinteles, ar tiesiog plokštumą, ant kurios bus dedami ar net kabinami įvairūs daiktai. Jeigu nenorite palikti tarpelių priekyje, būtinai dėkite groteles iš viršaus, o geriausia būtų derinti abu variantus.

Jei vis tik niekaip nepavyksta paslėpti radiatoriaus, padarykite jį kambario akcentu ir specialiai jį išryškinkite. Seno modelio radiatoriai tam ypač tinkami, nes suteikia kambariui industrinio ir rustic stiliaus nuotaikos. Būkite kūrybiški!

atlantictimber.co.ukuzdangos radiatoriams

decosee.comsuoliukas virs radiatoriaus

egtcontracting.comspinteles radiatoriui

statelykitsch.comkaip-paslepti-radiatoriu

radiatoriaus-paslepimas

pinterest.comradiatoriaus uzdengimas

bellweatherllc.comradiatoriaus paslepimo budai

decosee.comradiatoriaus paslepimas

emmavictoria-id.comradiatoriaus paslepimas

dailyarchdesign.complokste ant radiatoriaus

pinnaclebuildingprojects.co.ukperforuota plokste radiatoriui paslepti

coolradiatorscovered.commedis paslepti radiatoriu

mojstan.netmedine uzdanga radiatoriui

boatmanfurniture.co.ukkaip paslepti radiatoriu

otthonokesmegoldasok.hugroteles radiatoriui

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.