Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. rugpjūčio 1 d.

Teksto autorius: Evelina

Suoliukas po langu man asmeniškai yra jaukaus kambario atributas. Nors funkcionaliai (t.y. sėdėjimui) galbūt jo neišnaudočiau, bet turėti tokią vietą man yra svajonė.

Nors dažniausiai toks sprendimas naudojamas klasikinio stiliaus interjeruose, suoliukas kuo puikiausiai tinka ir modernioje ar skandinaviško stiliaus erdvėje. Kartais suoliukas po langu projektuojamas tam, kad paslėpti radiatorius. Na, arba bent jau dalinai juos uždengti. Nereikia jų baimintis - jeigu po langu yra žemas radiatorius, jam paslėpti puikiai tiks medinės durelės su pynutėmis ar tiesiog grotelės apačioje arba ant pačio sėdimo paviršiaus.

Man suoliukai ypač patinka, nes jie ne tik jaukiai atrodo, bet dar ir gali paslėpti nemažai daiktų. Keletas stalčių ar spintelių tikrai nepakenks! Kas be ko, tai tikrai nebūtina, kaip ir čiužinukas. Pagalvėlės, sakyčiau, būtinos - be jų pats suoliukas atrodo šaltas, ypač jei tai ne klasikinio stiliaus baldas. Klasikinio stiliaus suoliukas žavus vien tuo, jog pats iš savęs yra užpildytas tiek, kad nebereikalinga jokia papildoma atributika.

Ne atsitiktinai pasirinkau suoliukus po langu - natūrali dienos šviesa ir vaizdas pro langą nuteikia itin romantiškai ir netgi gali priversti paskaityti knygą :) Jei nuspręsite suoliuką pasigaminti patys, tai numatykite bent jau 40cm aukštį iki lango. Įkeliu porą video: kaip pasidaryti suoliuką iš virtuvinių spintelių ir čiužinuką.

gravityhomeblog.comsuoliukas virtuveje

olivia.ccsuoliukas vietoje palanges

adelaparvu.comsuoliukas su pagalvelemis

bobedre.dksuoliukas radiatorius

zeroenergy.comsuoliukas prie stalo

mylittlehouse.co.nzsuoliukas prie lango

ideasgn.comsuoliukas po langu

delikatissen.comsuoliukas o langu idejos

smallrooms.tumblr.comsedima vieta virs radiatoriaus

photos.hgtv.comdrabuzine su langu

myscandinavianloft.blogspot.ltjauki palange

bohochiccafe.comjaukus interjeras

decosee.comkaip uzdengti radiatoriu

designmag.frknygu laikymo idejos

pmosq.comminksta palange

sydneyblinds.com.aupalange suoliukas

pinterest.comjauki vieta prisesti

1
Komentarai

Ari

Thank you for sharing! Very inspiring! I am dreaming to have windowsill at my home. I am going to start making it. Best regards from Belgium.

(1) · (0) · Atsakyti · 2021 m. gegužės 2 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.