Nepraleisk! Naujas video!
2014 m. balandžio 14 d.

Teksto autorius: Evelina

Mažo buto interjeras - sunki ir varginanti užduotis daugeliui besikuriančių žmonių. Labai dažnai ieškoma informacijos, kaip gi patogiai ir tuo pačiu erdviai gyventi nedidelės kvadratūros bute. Žinoma, šis - ne iš mažiausių, tačiau iš pažiūros ganėtinai dažno dydžio ir išplanavimo kaip Lietuvoje. Deja, tikslios informacijos iš pačių kūrėjų neradau, net nežinau kokia kvadratūra ir kurioje šalyje jis yra (spėju, kad kažkurioje iš Azijos šalių), tad panagrinėsiu pati, ką iš šio interjero galėtumėte pritaikyti ir jūs.

heycheese.comvirtuvė sujungta su svetaine

Visų pirma, kas iškart pastebima, jog svetainė, virtuvė ir koridorius turi tilpti siauroje ir ilgoje patalpoje. Kas be ko, valgomojo stalo čia nėra (nors manau būtų galima baro kėdes iš koridoriaus pusės įtalpinti), bet kas keisčiausia, kad čia visai nėra jokių kėdžių, o tuo labiau stalo! Nežinau, kur žmonės valgo, bet tikrai trūksta stalo prieš sofą svetainėje.

heycheese.comvirtuvė šalia koridoriaus

Labai įdomus sprendimas palei visą sieną įrengti atviras lentynas (suabejočiau, ar reiktų palikti viską atvirai). Buteliai čia sandėliuojami tarsi virtuvėje. Matosi, jog palangė po langu labai plati, tad norisi tikėti, kad ji bus išnaudota protingai.

heycheese.compapildomas stalviršis virtuvėje

Man labai patinkantis sprendimas - papildomas stalviršis, kurį prireikus tik pakeliat į viršų ir turit papildomos vietos darbui ar pavalgyti (galimas daiktas, kad jis ir naudojamas kaip valgomojo stalas, tik kėdžių niekur neradau) :) Be abejonės, viskas maksimaliai suslėpta, kuo mažiau pakabinamų spintelių - tuo vientisiau atrodo erdvė.

heycheese.comnedidelė talpi virtuvė

Na va, ir skalbimo mašina tilpo :) Abejonių kelia stiklinių lentynų atsiradimas šalia koridoriaus... jei ten sudėtos tik taurės - ok - stiklas su stiklu gerai žiūrisi, tačiau jei ateityje ten atsirastų ir kitokių indų bei daiktų, vaizdas kaip mat taptų sunkesnis ir "purvinesnis".

heycheese.commažo buto interjeras

Beje, labai smagios lubos - netradicinės, turinčios savo tekstūrą ir gyvybės. Pro matinį stiklą matau užuominų, jog ten galėtų būti vonios kambarys, mat siluetas labai panašus į vonios.

heycheese.commažas modernus butas

heycheese.compaslėptos durys

Dar viena gudrybė. Turbūt galvojote, jog ši medinė tekstūra slepia virtuvės spinteles, tačiau už jų netgi 2 kambariai: nedidelis miegamasis su drabužine ir arba dar vienas vonios kambarys, arba prieš tai buvau neteisi ir ten yra visai kitas kambarys :)

heycheese.comnedidelis miegamasis

Matosi, jog tarp lovos ir spintos - labai mažai vietos, bet turbūt praeiti įmanoma, nes įžiūriu stalčiukus. Nors nebūtinai prie jų vaikštoma - galbūt jie pasiekiami tik iš dešinės lovos pusės. Nežinau kaip jums, bet man šis butas neatrodo labai mažas. Yra pakankamai vietos visiems būtiniems daiktams, išlaikytas erdvės pojūtis, praktiškai nepkrauta nereikalingomis detalėmis. Kad ir koks teigiamas šis butas man atrodytų, bet vis tiek nesuprantu, kur normaliai pavalgyti - galbūt stalas svetainėje dar neįsigytas arba kėdės prie papildomo stalviršio paslėptos už gražių medinių durų. Dar vienas akivaizdus dalykas - šeimininkai mėgsta gėrimus :)

Dizaineris: http://indot.pixnet.net/blog

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.