Nepraleisk! Naujas video!
2013 m. birželio 18 d.

Teksto autorius: Evelina

Interjeras mažoms erdvėms – sudėtingas uždavinys. Juk norisi maksimaliai išnaudoti turimą plotą neapkraunant daiktais ir išlaikant erdvės įspūdį.

Labai daug informacijos neradau, bet kaip spėju, buto gyventojai arba jauna šeima, arba jaunas asmuo, kadangi naudojami tikrai jaunatviški sprendimai ir stilistika. Šio buto Lenkijoje plotas – tik 29 kv.m! Tad žinoma, tokiu atveju, labai gelbėja antresolė, kurioje dažniausiai (kaip ir šiuo atveju) suprojektuojamas miegamasis. Buvo noras suprojektuoti 2 aukštų erdvę, bet kadangi lubų aukštis 3.70 m, pavyko “įtalpinti” tik pusę aukšto. Jame, kaip jau minėjau, įrengtas miegamasis su 1.35 m aukščio lubomis.

Panaudota ir viena gudrybė: durys į niekur, kas optiškai apgauna žmogaus akį ir leidžia pajusti didesnės erdvės įspūdį. Na, neabejoju, jog viskas šiame bute išspręsta itin funkcionaliai (matome, jog erdvė po laiptais išnaudota knygų lentynoms). Originaliai ir itin lengvai atrodo užuolaidomis uždengta koridoriaus siena, kurioje slepiasi įvairūs akiai nepatrauklūs daiktai. Gaila, nėra san.mazgo vaizdų, bet tikiu, jog ten vaizdelis ne ką prastesnis.

Na, o kalbant apie koloritą, matome, jog kaip visad gelbsti balta spalva bei prie jos derinami šviesūs atspalviai su keliais ryškesniais akcentais (garstyčių spalvos kėdė, juoda siena virtuvėje, margos raštuotos grindys koridoriuje). Tiesiog tobulai suderintos spalvos ir akcentai savo vietose - nei pridėsi, nei atimsi! 

archdaily.cominterjeras mažoms erdvėms

archdaily.comantresolės planas

archdaily.commodernus interjeras

archdaily.commaža virtuvė

archdaily.comlaiptai-lentynos

archdaily.comautentika ir modernas

archdaily.commodernus interjeras

archdaily.cominterjeras jaunam žmogui

archdaily.commažos erdvės

archdaily.comsmall flat interior

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.