Nepraleisk! Naujas video!
2015 m. gruodžio 7 d.

Teksto autorius: Evelina

Ne paslaptis, kad antresolėje dažniausiai įkuriamas miegamasis, nes tam labai dėkinga horizontali miegamojo funkcija. Vaikų kambaryje, itin mažuose butuose ar netgi atvirkščiai - didžiulio ploto apartamentuose antresolė nėra naujiena ir jeigu tik yra pakankamai vietos, galima su laiptais, vedančiais į antresolę "išsidirbinėti" kiek tik nori.

Kitas reikalas, kai vietos labai mažai ir kai netinka tiesiog kopėčios, o norisi originalesnio ir dizaino prasme estetiškesnio sprendimo arba pakopas dalinai paslėpti. Tų sprendimų tikrai yra ir džiaugiuosi galėdama juos pristatyti.

Pirmasis pavyzdys, sekantiems mano blogą, jau turėtų būti matytas. Apie šį 29kv.m butą rašiau jau anksčiau. Turbūt niekam ne naujiena išnaudoti vietą po laiptais ir tai, ko gero, pats geriausias sprendimas, nes greičiausiai antresolė irgi daroma ne dėl vietos pertekliaus, o jos trūkumo, todėl papildoma vieta po laiptais tikrai nepakenktų niekam.

humble-homes.combutas su antresole

Metalinės kopėčios gali atrodyti tikrai žaviai - tikrai ne visur, bet labiau industrinio stiliaus, lofto tipo interjeruose.

marzua.blogspot.ltmetaliniai laiptai antresole

Šioje virtuvėje matome, jog nuo stalviršio prie laiptų organiškai įkomponuotas papildomas stalviršis.

smallhousebliss.comkopecios virtuveje

Estetiškai paslėpti laiptai į vaikų kambario antresolę bei sumaniai išnaudota erdvė po jais, įrengiant ten darbo zoną su keliais stalčiais.

qpdesign.vnantresole vaiku kambaryje

Žiūrint iš priekio, tai atrodo tiesiog įdomiai suprojektuota darbo vieta, tačiau jie slepia laiptus į antresolę. Puikus sprendimas!

archtendencias.com.brkaip paslepti antresole

archtendencias.com.broriginalus laiptai

Tai yra vienas geriausių antresolės sprendimų, kuriuos esu mačiusi. Jūs tik pažiūrėkit, kaip sumaniai paslėptas miegamasis ir viskas apjungta žaliuzinėmis durelėmis. Negana to laiptai gali būti paslėpti specialiai tam suprojektuotose lentynose.

decoratingideasx.commiegamasis antresoleje

decoratingideasx.comisvaziuojantys laiptai antresolei

decoratingideasx.compaslepiami laiptai

Dar vienas puikus pavyzdys. Patys laiptai - be galo minimalistiniai ir lakoniški, tačiau dalis pakopos slepiasi spintoje.

designboom.comoriginalus antresoles laiptai

designboom.comkokie gali buti antresoles laiptai

Nors šiaip žalios spalvos nemėgstu, bet šita tokia "skani" :) O ir antresolės laiptai virtuvėje puikiai įsilieja į bendrą virtuvės sprendimą, nes greičiausiai atlieka pakabinamų spintelių vaidmenį.

caandesign.comlaiptai virs virtuves

caandesign.comlaiptai i antresole virtuveje

Nestandartiniai laiptai ir nestandartinė erdvė.

inhabitat.comantresoles laiptu idejos

inhabitat.comantresoles idejos

2
Komentarai

Audinga

Labai sudomino Jūsų genealios idėjos! Man reikalingas svetainėje baldas, kuris būtų kartu ir laiptai. Ar galėtumėte pagelbėti su savo idėjomis projektuojant? Tel. 867010677 Lauksiu skambučio.

(0) · (0) · Atsakyti · 2017 m. gegužės 21 d.

Evelina Aleliūnienė

Sveiki,
Telefonu jums padėti tikrai negalėsiu. Parašykite man į el.paštą info@e-interjeras.lt

(0) · (0) · Atsakyti · 2017 m. gegužės 22 d.

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.