Susiję tag'ai
#Laiptai#Patarimai
Susijusios kategorijos
Nepraleisk! Naujas video!
2016 m. gruodžio 7 d.

Teksto autorius: Evelina

Ši tema nebus aktuali daugumai, nes daugumos namuose tikrai nėra laiptų. Net jeigu turite invidualų namą, tai nereiškia, kad jame bus laiptai - vieno aukšto namai dabar irgi populiarūs. Turbūt visiems aišku, jog po jais atsiranda tuščia erdvė. Priklausomai nuo laiptų, galima ją taip ir palikti, bet dažnu atveju šią erdvę įmanoma funkcionaliai išnaudoti. Kokie galimi scenarijai? Aptarsiu juos visus plačiau. Iškart atsiprašau už kai kurių nuotraukų kokybę - sunku buvo rasti didesnės kokybės.

Uždaros spintelės

Tai bene populiariausias būdas išnaudoti erdvę po laiptais ir tikrai ne be reikalo. Vietos įvairioms smulkmenoms niekada nebus per daug, ypač, jeigu tam nėra numatyto atskiro "tamsaus" kambariuko. Spintelių atidarymo būdas ir išvaizda - jūsų reikalas. Spinteles galite derinti su stalčiais, o smagiausia, jog tam tikrais atvejais (jeigu laiptai yra prie lauko durų), ši vieta gali tapti lauko drabužių laikymo vieta.

residencestyle.comprieskambaris po laiptais

muotopuoliblog.blogspot.ltspinteles po laiptais

workstead.comerdve po laiptais spinteles

79ideas.orgstalciai-po-laiptais

contemporist.comfunkcionali vieta po laiptais

Darbo vieta

Darbo kampelis po laiptais - niekada nebus bloga idėja. Kodėl? Net jeigu ir nedirbate iš namų, greičiausiai kiekvienas turite kompiuterį (nebūtinai nešiojamą) ir geriausia, kai jis turi savo vietą. Galbūt retkarčiais prireikia parašyti laišką ar padaryti kokį rankdarbį, tad stalas su kėde tikrai praverstų. Jeigu turite naujagimį ir jam užleisite darbo kambarį, tai puiki vieta susikurti naują darbo zoną! Kad ir ne visai privačią, bet galbūt aplinkos pakeitimas įkvėps didesniems darbams!

pinterest.comdarbo zona po laiptais

houzz.ieerdve po laiptais

pinterest.comdarbo stalas po laiptais

Atskiras kambarėlis

Jei tik po laiptais yra pakankamas aukštis, kad visu ūgiu tilptų žmogus, galite ten įrengti tualeto patalpą su mini praustuvu arba "tamsų" kambarėlį, apie kurį rašiau pradžioje.

alocazia.comtualetas po laiptais

thekitchn.comsandeliukas po laiptais

Mini biblioteka

Puikus sprendimas, turintiems daug knygų. Jas visas greičiausiai pavyks sutalpinti po laiptais, tad nereikės ieškoti joms vietos kitur. Foteliukas ar keli - ir jaukumas garantuotas!

countryliving.combiblioteka po laiptais

Sūpynės

Jeigu turite mažų vaikų, net neabejoju, jog jiems patiks ši idėja!

pinterest.comsupynes po laiptais

Virtuvė

Tam tikrais atvejais, virtuvę tenka projektuoti po laiptais, bet aš tame nematau nieko blogo. Labai įdomus iššūkis ir originalus rezultatas! Taip pat po laiptais galima padaryti pereinamą zoną tarp virtuvės ir svetainės ir ten suplanuoti spinteles/lentynas indams ir kitiems reikmenims vietoje indaujos.

djstormsblog.compo laiptais virtuve

dwell.comvirtuve po laiptais

pinterest.comspinteles po laiptais

Vieta augintiniui

Daugumai auginančių naminį gyvūną, jis tampa tarsi šeimos narys, todėl visai logiška, kad ir jis nusipelno atskiros zonos.

uk.pinterest.comidejos kaip isnaudoti erdve po laiptais

photos.hgtv.comidejos suns vietai

Židinys

Prieš renkantis tokį sprendimą būtinai pasikonsultuokite su specialistais, nes ne visada bus galima įrengti židinį. Yra tam tikrų niuansų ir tecninių reikalavimų, tad tai yra tik viena iš galimybių, kur projektuoti židinį. Taip pat ten galite įrengti malkų saugojimo vietą.

houzz.comzidinys po laiptais

pinterest.comidejos malkoms laikyti

Dekoratyvi siena

Nors tai nėra labai praktiška, bet visuomet galite erdvę po laiptais aklinai uždengti ir ant atsiradusios papildomos sienos pakabinti rėmelių, plakatų, nuotraukų ir pan.

pinterest.comremeliu kompozicija

Komentarai

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Teksto autorius

Evelina
Evelina

Esu Evelina Aleliūnienė, E-interjeras.lt įkūrėja, interjero dizainerė. Šio tinklaraščio rašymas man padeda dirbant tokio pobūdžio darbą bei suteikia didelį pluoštą gražių idėjų Jums!

Susiję įrašai

Prekių krepšelis

Krepšelis tuščias

Konsultacija internetu

NET 84

BALDŲ IŠDĖSTYMO PLANAI!

Tik tiems, kurie prenumeruos naujienlaiškį. Visi planai atlikti interjero dizainerės Evelinos Aleliūnienės.

Jeigu naujienlaiškį jau prenumeruojate, tiesiog įveskite savo duomenis dar kartą. Jeigu esate naujas prenumeratorius, turėsite patvirtinti prenumeratą.